Youtube en çok oy alan videosunu arıyor

Kullanıcılar, Youtube 2007 Video Ödülleri için geçen yılki favori videolarını oylayacaklar.

  • Selim Öztürk
YouTube, favori videolarını arıyor

Youtube, kullanıcılarından Youtube 2007 Video Ödülleri için 2007 yılındaki favori videolarını oylamalarını istiyor.

Youtube, bunun için 5 kategori daha ekledi. Bunlar Best Short Film (Kısa Film), Best Political Video(Politik Video), Best Sports Video(Spor Video), Best Eyewitness Video (Özel Video), Best Instructional Video(Eğitim Video). Bu eklenen kategorilerle beraber toplam kategori sayısı 12'ye ulaşmış oldu. Bu kategorilerin içinden en çok oy alan videolar seçilecek.

YouTube'un bir blog mesajındaki açıklaması şöyle: "Herhangi bir kategoriyi 6 video'ya indirmek kolay bir iş değil anlaşılacağı üzere; bu nedenle aday olmayan yüzbinlerden özür diliyoruz. Ancak bu konuda suçlanamayız, sonuçta herkes videosunu kendi hatırda kalır hale getirecek ve YouTube istatistiklerinde daha yukarılara taşıyacak."

Videolar geçen senenin en popüler olanlarını içeriyor. Bunlardan bazıları ise şunlar: (Türkiye'de erişim açılınca seyrederiz...)

buffalo attacking lions at the Kruger National Park, Chris Crocker's Leave Britney Alone, student being hit by a taser.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Şayet yasak değilse, hemen erişimi açıp videoları izleyelim o zaman:)

Internet explorer içindir;
Kalbimiz gibi temiz bir sayfa açıp, ''Araçlar/Internet Seçenekleri/Bağlantılar/Yerel Ağ Ayarları'' nı açıyoruz ve alttaki ''Proksi Sunucu'' sekmesinde, Adres kısmına ''127.0.0.1'' B.Noktası satırına ise 9666 yazıp tamam diyoruz.
Hemen alttaki linkten ''UltraSurf'' isimli proksi yazılımımızı indirip çalıştırıyoruz. Youtube' ye erişip, yasakçı zihniyete öpücüklerimizi gönderiyoruz. (bu kadar yazdım umarım yayınlarsınız çok sevgili çip yöneticileri:D)

Not: Hiçbir ayar yapmadan sadece UltraSurf ile de youtube' ye giriş yapabilirsiniz. Ben hiçbir sorun yaşamayın diye detaylı yazdım.
İyi akşamlar.

saolasın erişimi gerçekleştirdim ancak firefox için bir yöntem warmı acaba ben ie kullanmıyorum da...

UltraSurf için tşkler gerçekten harika=)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play