Flexy Jukebox Photobank incelemesi Taşınabilir müzik kutusu

Binlerce MP3 parçasını taşınabilir bir MP3 çalıcısına yedeklemeye ne dersiniz? Üstelik saatlerce ses kaydı, çeşitli dosyaları kolayca depolama veya fotoğrafları saklama işlemlerini kolayca gerçekleştirmek de cabası.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
74

FLEXY Photobank Jukebox, yukarda saydığımız fonksiyonları yerine getirebilen bir ürün. Flexy, 40 GB'lık kapasitesi ile bir sabit disk gibi görev yapıyor ve USB 2.0 desteği ile de veri aktarımını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Yalnız bu ürünü taşınabilir sabit disklerle karıştırmamak lazım; ergonomik yapısı ile taşınabilir boyutlara sahip olan Flexy'nin en büyük özelliği bir MP3 çalar olarak da görev alması ve taşınabilir disklerde rastlayamayacağınız bilgi paneli sayesinde klasörler arası dolaşmanıza ve istediğiniz parçayı çalmanıza izin vermesi. Buna ek olarak fotoğraf düşkünleri de unutulmamış: SD ve MMC kart yuvası sayesinde, dolan bellek kartlarındaki bilgiler cihaza aktarılabiliyor.

Özetle

Şarj edilebilir pili ile dört saate kadar WMA ve MP3 müzik dinleme süresi sunan Flexy, taşınabilir bir veri depolama ünitesi veya müzik kutusu olarak oldukça iyi bir seçenek.

Flexy Jukebox Photobank Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Flexy Jukebox Photobank
Ürün Türü MP3 Çalar
CHIP Online Notu 74
Üretici Flexy

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz