Android'i karışık bulanlar için Wiser!

Android'i karışık mı buluyorsunuz? Öyleyse bu özel launcher'ı kurun; rahat edin!

  • Cem Şancı
Wiser Launcher ile Android'i sadeleştirin!

Android, çok esnek bir mobil işletim sistemi. iOS'un aksine, Google kendi işletim sisteminde uygulama geliştiricilerin pek çok detaya erişimine izin veriyor. Bu da uygulamaların çok komplike ve içerik zengini olmasını sağlıyor. Ancak bazı kullanıcılar bu kadar çok bilgi karşısında ürkebiliyor ve daha sade, daha basit bir tasarım görmek istiyor.

İşte, Wiser isimli launcher uygulaması tam da bu işe yarıyor. Telefonun kullanıcı arabirimini son derece sade hale getiren Wiser sayesinde, kullanıcılar uygulamaların ekrana yansıttığı çok sayıda bilgi içeriği arasında boğulmadan, özel olarak tasarlanmış sade ikonlar ile, Android telefonlarını kolayca kullanabiliyorlar.

Telefon uygulamasında veya klavyede, sayıların, harflerin büyüyüp netleşmesini de sağlayan Wiser, Android kullanım deneyimini son derece keyifli bir hale getiriyor ve özellikle Android'in karmaşık yapısından çekinenleri çok mutlu ediyor.

İndirin: Wiser (Google Play)

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

android'in, "ios'un aksine" esnek olduğunu söylüyorlar. sonra da, ios'a benetmeye çalışıyorlar. pardon da ios'a benzettiğiniz zaman o esneklikler kullanılamayacaksa ne anlamı var bu biiiir. ayrıca, ios'un yanında android gibi hantal bi işletim sistemini ios'a benzetseniz nolur, hantal kaldıktan sonra, bu da ikiiii. 3-4 diye gider daha bu!

@12 May 2014 20:48 Her işletim sisteminin kendine has özellikleri var ve bunlar farklı tipteki insanlar için iyi bir şey. Herkes en iyiyi istemiyor, kendi beğendiğini istiyor. Fanboyluk yapmazsanız öleceksiniz!

@12 May 2014 20:48 aradaki fark şu, iphone'da değişiklik yapamıyorsun. ama android'de kullanıcının isteğine göre ister basit, ister işlevsel, ister görsel ağırlıklı olarak değiştirebiliyorsun. birinden sıkıldın mı? diğerine geç. çoklu kullanıcı da var. misafir modu olduğundan istersen telefonu gönül rahatlığı ile küçük kardeşine verebilirsin. bugün 650 TL'ye çok iyi bir cihaz alınıyor (gmd), iphone her türlü çok pahalı ve gereksiz.

@12 May 2014 20:48 hadi ios en iyi işletim sistemi, gidip 2.500 TL verip nasıl iphone alayım? apple niye diğer cihazlarda kullanılabilecek şekilde geliştirmiyor iosu? cihaz konusunda bile esnek değil ios. illaha iphone kullanmak zorundasın.

@12 Mayıs 2014 20:48 kullanmayı bilmezsen her işletim sistemi hantal olur bilmeden konuşmucaksın siz ios kullanıcıları telefon geliştirmekten ne anlarsınız

Her telefon böyle olmalı

androidi karışık bulan adam Google playe nasıl girecek yav

Bu konuda wp nun hakkı yenmemeli. Kullanması en kolay işletim sistemi. Kız arkadaşım kendisine aldım lumia 925 ine bir günde alıştı.

@12 May 2014 21:58 Tarz meselesi, bende geçen yıl S3 mini aldığımda 1 günde alışmıştım ancak tüm özelliklerini 1 günde öğrendim diyemem.

Sense arayüzü gelmiş geçmiş en iyisi geri kalan hepsi boş ah birde htc adam olsa süper olacak

Sen de yorum yaz