AT&T ağzından kaçırdı: iPhone Video

Apple'dan yeni iPhone dedikoduları gelirken detayları günışığına çıkmaya başladı. Detaylar burada...

AT&T ağzından kaçırdı: iPhone Video

Eğer AT&T'den sızan haberler doğru ise 8 Haziran'da piyasaya sürülmesi beklenen yeni iPhone'lar, iPhone Video olarak anılacak

iPhone'lara ait ekran görüntülerini sunduğu bilinen AT&T'nin yanlışlıkla iPhone Video'ya ait bazı görüntüleri yayımladığı iddia ediliyor.

Donuk siyah renge sahip olduğu söylenen iPhone'da video konferansın iChat ile nasıl kullanıldığını anlatan bir bölüm de mevcut.

Bunların yanında artırılmış hafıza kapasitesi de dikkatleri çekiyor. 32 GB'lık kapasiteye sahip olacağı söylenen iPhone'un adı ise "Apple iPhone 32GbV3" olacak. 16 GB'lık ikinci bir versiyonu bile mevcut.

Görüntülerin sahte olup olmadığı konuşulsa da, Jobs'dan doğrudan bir bilgi alınamadı. Fakat yakın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen yeni iPhone'la ilgili sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yaşar Tuna Zorlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

şimdi tahminen video çekecek videolu görüşülecek ve arka kapak çok el izi şikayeti olduğu için mat olarak üretilmiş buradan bu çıkarılıyor umarız ki bluetoth flash desteği falan da vardır.ve tabiki hatsız fiyatı uygun fiyatlıdır

şu haberin altına Bilgi için: Bilkom / Apple yazmanın ne manası var reklamdan başka.. sanki orayı arınca bize bilgi vericekler

gerçekten çoğunlukla bu bilgiler biraz gizli olmamızmı yani apple ın bile direk söylemediği şeyeri türkiye distribütörüne sorunca söylücekmi?hiç sanmıyorum.

Delinin biri kuyuya bi taş atmış.......

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir