Avea konserleri 6. kez başlıyor!

Candan Erçetin müzik direktörlüğünde AVEA Harbiye Açık Hava Konserleri 2010 başlıyor!

Müzik direktörlüğünü Candan Erçetin'in üstlendiği "AVEA Harbiye Açıkhava Konserleri 2010" projesi kapsamında 17, 18 ve 20 Temmuz tarihlerinde Candan Erçetin'le başlayacak olan konserler, 40. yılını kutlayan Bülent Ortaçgil (21 Temmuz), Neşet Ertaş (22 Temmuz) ve Gripin & Hayko Cepkin (23 Temmuz) konserleriyle devam edecek.

Gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kaplan; "Avea olarak müşterilerimizin hayatının her alanında olmayı hedefliyoruz. Müzik hayata kattığı değer açısından bizim için çok önemli... Müşterilerimizle buluştuğumuz ortak paydalardan birini oluşturuyor. Bizim bir iletişim öncüsü olarak müziği sahiplenmemizin bir başka dayanağı da var: Müzik, evrensel olan tek dil... Biz bu evrensel dili, yaymak ve yaşatmak adına sahipleniyoruz. Beş yıldır İstanbulluların yaz gecelerine renk katan AVEA Harbiye Açık Hava Konserleri de bu sahiplenmenin güzel bir örneği... Altıncısının da keyfini yine hep birlikte yaşayacağız. Uzun yıllardır İstanbullulara açık havada ve yıldızlar altında konser seyretmenin keyfini yaşatan Avea Harbiye Açıkhava Konserleri, kendi başına marka değeri taşıyan bir proje oldu. Türkiye'nin ve dünyanın en önemli sanatçılarını müzikseverlerle buluşturan bu proje, gelenekselleşerek müzikseverlerin merakla beklediği bir etkinlik dizisi durumuna geldi. Bu yıl müzik alanındaki engin deneyimi ile Sayın Candan Erçetin'in projemizin müzik direktörlüğünü üstlenmesi bizleri ayrıca heyecanlandırıyor. AVEA Harbiye Açık Hava Konserleri çerçevesinde müzikseverleri pek çok ünlü isimle buluşturacağız ve unutulmaz anlar yaşatacağız" dedi.

Avea'lılara konser avantajı

Bu konserleri kaçırmak istemeyen Avea'lıları sürprizler bekliyor... Avea abonesi olan tüm müzikseverler konser biletlerine %20 indirimle sahip olabilecekler.

AVEA Harbiye Açıkhava Konserleri/Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi Programı

Candan Erçetin
17 -18 -20 Temmuz
Saat 21.00'da başlayacak olan konserin bilet fiyatları: 40 TL ile 90 TL arasında biletix'ten satışa sunuldu.

Bülent Ortaçgil
21 Temmuz Çarşamba
Saat: 21.00'da başlayacak konserin bilet fiyatları: 40 TL ile 80 TL arasında biletix'ten satışa sunuldu.

Neşet Ertaş

22 Temmuz Perşembe
Saat:21.00'da başlayacak konserin bilet fiyatları: 30 TL ile 70 TL arasında biletix'ten satışa sunuldu.

Gripin & Hayko Cepkin

23 Temmuz Cuma
Saat:21.00'da başlayacak konserin bilet fiyatları: 20 TL ile 40TL arasında biletix'ten satışa sunuldu.

Konserlerle ilgili detaylı bilgiyi www.avea.com.tr/aveakonserleri adresinden öğrenebilir, konser biletlerini ise www.biletix.com veya size en yakın biletix satış noktalarında bulabilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play