Chrome, bu eklentiyle zamanı da ölçüyor!

Gün içinde hangi sitede ne kadar zaman geçiriyorsunuz? Bu Chrome eklentisi ile öğrenmeniz mümkün!

TimeStat ile Chrome, zamanı da ölçüyor!

Hergün web'de kaç saat geçiriyorsunuz, Facebook, Twitter veya başka sitelerde kaç saat harcıyorsunuz? Bu bilgiyi görmek çoğumuz için şok edici olabilir zira insanalar bazen bir mesai süresini internetteki sitelerde sörf yaparak geçirebiliyor. 

Bir Chrome tarayıcı eklentisi olan TimeStat işte bu noktada devreye giriyor ve Chrome kullanıcısının hangi web sayfasında ne kadar zaman geçirdiğini kaydederek istatistik çıkarıyor. Böylece kullanıcılar hangi web sitesinde ne kadar süre geçirdiğini görebiliyorlar. İşin daha da güzeli, kullanıcılar kendilerine özel alarmlar kurabiliyorlar. Örneğin, "Facebook'ta 1 saat geçirdiğimde beni uyar" gibi bir alarmdan sonra günlük 1 saatlik Facebook kullanımından sonra eklenti kullanıcısını uyarıyor.

Eklentiyle şimdilik sadece Google Chrome üzerinden gezdiğiniz sitelerin istatistiklerini görebiliyorsunuz. Ayrıca, farklı makinelerde Chrome üzerinden sörf yapsanız da bunları birleştiremiyor ancak uygulamanın yakında güncellenerek kendini geliştireceğini tahmin etmek zor değil. 

TimeStat'ı Chrome Web Store'dan indirebilirsiniz.

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Bizim şu yeni kurulan milleti izleyen kurumun yaptığını bu eklenti yapıyo yani

Google nin yıllardır öğrenebilmek için çabaladığı, hatta bu uğurda ajan olduğunu bile ortaya çıkaran ama umursamadan devam ettiği, hangi sitede ne kadar vakit geçirdiğimizi bir eklentiye teslim etmek, saçmalık değildir de nedir....

acemi gugıldan yine boş beleş işlerr.....

kimi chrome u kimi frfoxu sever buna sözüm yok da keşke firfox un da Mind the Time 1.2.2 adındA buna benzer bi eklentisi var deseydiniz...Böyle olunca taraflı oluyo maalesef...

@02 Mar 2014 15:38 sen ne diyon ya değişik tipitip...

Kıromculara verin eklentileri zaten az kasıp çöküyordur kırom eklentilerle doldurun daha çok çöksün.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir