Çift Dikey Kameralı 5 inç'lik iPhone 7S Yolda Olabilir!

Yeni iddialara göre Apple, 4,7 inç'lik iPhone ve 5,5 inç'lik iPhone Plus modellerinin arasına bir model daha ekleyebilir; hem de bu özellikle birlikte

5 inç'lik iPhone 7S Yolda Olabilir!

iPhone 7S'le (veya iPhone 8?) ilgili söylentiler, birbiri ardına gelmeye devam ediyor. 4,7 inç'lik ve 5,5 inç'lik iPhone'ların yanına 2017'de 5 inç'lik yeni bir model eklenebileceğini duymuştuk. Şimdi ise Japonca blog Macotakara, 5 inç'lik bu telefonun farklı, dikey çift lensli kamerayla geleceğini söylüyor.

Apple'ın farklı donanım yapılandırmalarını "düşünüp taşındığı" ancak dikey kameranın bu üçüncü iPhone modelini, diğer iki modelin önüne çıkarabileceği söyleniyor. Şu an için ekran boyutu, kamera yapılandırması ve pil boyutunun iki iPhone model arasındaki en önemli fark olduğu biliniyor.

Macotakara, Asya tedarik zincirinden bilgi sağlama konusundaki başarısıyla tanınıyor. Site, Apple'ın yeni bir kırmızı iPhone'u dünyaya tanıtabileceğine dair ipuçlarını da bir süredir veriyor. Bununla birlikte dikey çift kameralı iPhone'un ne gibi ek işlevler sunacağını bilmiyoruz. Geçen ayki bir sızıntı, 2017'nin iPhone'larında 3D kamera teknolojisinin kullanılabileceğini söylemişti ve bu söylentinin 5 inç'lik iPhone'la ilgisi olabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Apple sene de bir çeyrekte yeni bir model sunma geleneğine sahip ve bu genelde, son çeyreğin başlarına denk geliyor. Bu model ile birlikte ilk çeyreğin başlarında yeni bir model sunma fikri ile beraber. Önümüzde ki beklenen önemli modelin 2018 yılına ertelenebileceği, daha doğru ilk çeyreğine ertelenebileceğini düşünüyorum. Sizce mantıklı değil mi? Değerli Chip Online ve takipçileri?

İphone 6 dan beri sürekli ara modeller var nedense

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir