Çocuklar, Hem Eğlenecek Hem Öğrenecek

Çocuklar için eğlenceli bir eğitim platformu olan Da Vinci Kids, 6-12 yaş arası çocukların dünya ile ilgili tüm sorularına cevap vermek için hazırlanan uygulamasının yeni sürümünü bugün duyurdu.

Çocuklar hem eğlenecek hem öğrenecek

Dopdolu yeni özelliklerle güncellenen Da Vinci Kids uygulaması, dünya çapında merak uyandırıcı içerikleriyle çocukların dünya, bilim, teknoloji ve yaşadığımız çevre ile ilgili daha fazla keşfetmelerini ve farkına bile varmadan öğrenmelerini sağlıyor.

Da Vinci Kids, aynı zamanda çocukların okulda öğrendiklerini tamamlayıcı ve hatta daha da geliştirici bir eğitim uygulaması olma özelliğini taşıyor. Uygulama, çocukların gündelik sorularını yanıtlayarak, onların doğal meraklarını ve yaşam boyu öğrenme tutkusunu harekete geçiriyor. Yeni Da Vinci Kids çocuklara daha güvenli, daha hızlı, daha akıllı ve daha eğlenceli olan bir eğitim deneyimi yaşatırken, ebeveynlere de rahat ve güvenli bir kontrol alanı sunuyor.

Çocuklar için kaliteli içeriklerle zenginleştirilmiş güvenli mobil cihaz deneyimi

Da Vinci Kids, çocuk eğitim uzmanları ve eğitim teknolojistleriyle çalışarak çocuklar için uygun olacak video ve oyunlardan oluşan dopdolu bir içerik platformuna sahip.

Çocukların en sevdiği oyun ve videolara güvenli, hızlı ve kolay erişim sağladığı uygulama, yeni avatar seçenekleriyle kişiselleştirilmiş çocuk profillerine ve her çocuk için özel olarak tasarlanmış 6-12 yaş arasına özel öğrenme deneyimleri sunuyor.

Konu Çeşitliliği

Da Vinci Kids, "Keşfet" bölümünde matematik, bilim, biyoloji ve aynı zamanda tüm öğrenme methotlarını barındıran sanat, tarih ve kültür gibi her ilgi alanına uygun konu çeşitliliği sunarken, ekran dışı etkinlikleri teşvik eden ilgi çekici ve yaratıcı videolar da barındırıyor. İzle ve yap programları üzerinden çocuklar ekranda fazla vakit geçirmeden evde yapabilecekleri etkinlikler ile öğrenirken eğleniyor. Ayrıca, çocuklar kendi karakterlerini yaratarak deneyimi kendilerine özel bir hale getirebiliyor.

Video İçerikler

Görevimiz İnsan Vücudu, Büyüyünce Ne Olsam?, Bil Bakalım, Snapshots, Atomatik Çılgınlık ve Bilimi Geliştirmek gibi ödüllü premium programlar yeni içeriklerden bazıları.

Eğitici Oyunlar

Da Vinci Kids "Oyun" bölümünde; problem çözme, kodlama, yaratıcılık, matematik, teknoloji, bilim ve dikkat geliştirme gibi temalar etrafında düzenlenmiş birçok eğitici oyuna sahip.

Eğlenceli ve basit arayüz

Da Vinci Kids, renkli ve gezinmesi kolay bir arayüze sahip. Çocuklar içeriklere kategorisine göre kolayca göz atabiliyor ve istediği içeriğine hızlıca ve kolayca ulaşabiliyor.

Ailelere yardımcı olan bir uygulama

Uygulama, her çocuğun sürekli keşifler yapması, bilgiyi takip etmesi ve merakını canlı tutmayı destekliyor. Ebeveynler, çocukların ilgi duyduğu alanlarda özgürce öğrenmesini ve eğlenmesini sağlarken, kendilerine de rahat ve güvenli bir kontrol alanı yaratıyorlar.

 Azoomee'nin Kurucu Ortağı ve Da Vinci'nin COO'su Estelle Lloyd, "Da Vinci Kids uygulamasının yeni içeriklerini, tasarımını ve kullanıcı arayüzünü tüm dünyaya tanıtmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz," dedi. "Bu heyecan verici yeni değişiklikler, çocukların izleyecekleri harika videolar ve oynayacakları yaratıcı oyunlar bulma konusunda daha da iyi bir deneyim yaşamalarını sağlıyor. Çocukların istediğini bildiğimiz şeyleri temel alarak bazı büyük teknik güncellemeler yaptık ve bunu dünya çapında sevilen ödüllü bir deneyimin üzerine inşa ettik."

Da Vinci Kids, ailelerin çocuklarına uygun ve kaliteli bir eğlenceli öğrenme için tercih ettikleri Da Vinci TV'nin mobil uzantısı olma özelliğini taşıyor. Çocukların yaşlarına göre 6 farklı profile kadar oluşturulabiliyor ve bir hesaba 6 farklı cihazdan erişilebiliyor. Da Vinci Kids, akıllı telefon ve tabletlerden App Store ve Google Play'den ücretsiz indirilerek, aylık 19,99 TL abonelikler ile kullanılabiliyor.

Daha fazla bilgi için: Da Vinci Kids

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz