Deezer'da bir hafta ücretsiz müzik keşfi!

Rap müziğinin önemli ismi Ceza ile bir hafta boyunca kesintisiz müzik keşfine hazır mısınız?

Deezer'da bir hafta ücretsiz müzik keşfi

Ünlü Türk Rap sanatçısı Ceza, 1 hafta boyunca, Deezer'da editör koltuğuna geçerek kendisine ilham veren şarkıları, favori albümlerini ve bizzat hazırladığı çalma listelerini müzik severlerle paylaşacak.

Ceza; Deezer'ın "DİNLE ve KEŞFET" lansmanı paralelinde; her ülkenin sanatçıları ve farklı ünlü isimlerle gerçekleştirdiği, #Deezerby uygulamasının Türkiye ayağının başlama vuruşunu yapacak.

İngiltere'den top model Laura Whitmore, Fransa'dan aktör Jamel Debbouze, Brazilya'dan futbolcu Ronaldinho, Belçikalı ünlü alternatif pop grubu Hooverphonic ve Avustralyalı sanatçı Gossling gibi isimlerin katıldığı lansman projesinde Türkiye'yi Ceza temsil edecek.

#Deezerby'ın başlama vuruşunu yapacak olan ünlü sanatçı Ceza, "Global erişimiyle, müzik arşivini, müzikseverlerle ortak noktada buluşturduğu için Deezer'a teşekkür ederim. Uygulamanın Türkiye'de açılışını yapan ilk isim olmaktan mutluluk duyuyorum. Deezer üzerinden paylaştığım albüm ve şarkıları keyifle dinleyebilirsiniz." dedi.
Deezer Türkiye Editörü Arda Savcı ise "DİNLE ve KEŞFET'in lansmanını, tüm dünyayla aynı anda ses getirecek bir etkinlikle gerçekleştirmek istedik. Müziğe olan tutkusu ile Türkiye'de Rap müzikte çığır açan Ceza'nın ilk editörümüz olmayı kabul etmesinden ötürü çok mutluyuz" şeklinde konuştu.

30 milyon şarkı ve günlük ortalama eklenen 27 bin yeni parçasıyla dünyanın en büyük müzik kataloğuna sahip olan Deezer, DİNLE ve KEŞFET özelliği ile; kataloğu, global erişimi, editoryal kadrosu ve inovatif algoritmaları üzerinden müzik severlere aradıkları kişiye özel müzik deneyimini sunuyor.

Deezer'ın bu haftaki tüm konuk editörlerive önerilerini www.deezer.com/app/deezerby adresinden takip edilebilir.

Ceza'nın seçtiği içeriklere ise www.deezer.com/app/deezerby/guest/ceza adresinden erişilebilir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Rap sanatçısı mı? Sagopa da Rap'ın kendisi.

Yemişim cezayı ceza mı kaldı :p

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir