En iyi 10 Android widget'ı!

Android'in iPhone'u kıskandıran bir özelliği de minik ana ekran araçları. En iyi 10 araç burada!

  • Zeynel A. Öztürk

Android'deki en heyecan verici özelliklerden bir tanesi de giriş ekranlarınıza eklenebilen canlı uygulamalar, yani widget'lar.

Widget'lar sayesinde telefonunuzun fotoğraf galerisinden fotoğrafları gösteren bir çerçeveyi, haberlerin geçtiği bir çubuğu, sosyal durum güncellemelerini gösteren bir kutucuğu ve çok daha fazlasını giriş ekranınızın istediğiniz bölümüne ekleyebiliyorsunuz.

Widget'lar Android'e yeni gelen kullanıcıların kafasını karıştırabiliyor, çünkü uygulama listesinde görünmüyorlar. Bir widget'ı kullanmak için giriş ekranınızdaki boş bir alana uzun dokunup eklemeniz gerekiyor. Bazı widget'lar sadece bir karelik alanı kaplarken bazıları tüm ekranınızı kaplayabiliyor. Galerimizde Android cebinizdeki giriş ekranlarını daha faydalı kullanabileceğiniz en iyi 10 widget'ı bir araya getirdik.

En iyi 10 Android widget'ı galerimizde! Market bağlantılarıyla beraber incelemek için tıklayın!

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

burdan androide geçmek isteyen birçok kullanıcı vardır ama tereddütteler özellikle galaxy s'in çok ağır olmasında dolayı yasal olarak sadece tr güncellemelerini kullanlar için artık 2.3.3 sürümüne güncellenebiliyor artık böylece çok akıcı bir halde kullanabilirsiniz telefonu benimde programlardan anlamasam yani hiçbirşey bilmesem gidipte 2.3.3 güncellemesinden önceki galaxy s'i almam ama artık telefon gerçekten çok akıcı tabiki galaxy S 2 çıktı paranız varsa kesinlikle onu alın derim çünkü can alısı bana göre 2 tane hayati detayı var birincisi 1 gb ram olması ikincisi artık uygulamalara girdiğiniz zaman ordaki uygulamaları iphone'daki gibi klasör içine atabilmeniz...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost