Epson'dan A3 fotoğraf yazıcısı

Epson’ın fotoğraf yazıcısı portföyündeki en yeni modeli olan Epson Stylus Photo R1800 fotoğraf yazıcısı, en talepkar fotoğraf meraklıları ve yarı profesyonel fotoğrafçıların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı.

Epson, Stylus Photo R1800 yazıcıyı pazara sundu. Epson Stylus Photo R800’ün ödül kazanan özelliklerinden birçoğuna sahip olan Epson Stylus Photo R1800, A3 formatına kadar marjsız baskı imkanı ile fotoğraf meraklıları ve yarı profesyonel fotoğrafçılara, sergilerinde kullanılabilecek büyüklükte görüntüler bastırabilmelerini sağlıyor.

Epson Stylus Photo R1800, A3 fotoğraf yazıcısında rakipsiz baskı performansı sunuyor. Yüksek tanımlı görüntüler, en yüksek ayrıntıları yakalamak için, 1.5pl’lik damlacıklara sahip olan Epson’ın UltraChrome™ Hi-Gloss pigment mürekkebi sayesinde elde ediliyor. Üstelik, Epson UltraChrome Hi-Gloss mürekkeplerle bastırılan görüntüler 100 yıla* kadar solmaya dayanıklı.

Epson Stylus Photo R1800, fotoğraf kağıtları, sanat baskı ürünleri, 10.16 cm ve 21.08 cm rulo kağıtların yanı sıra mürekkep püskürtmeli yazıcıyla bastırılabilen CD/DVD’ler de dahil olmak üzere her tür baskı ürününde çözüm sunarak, piyasadaki sayılı çok yönlü A3 yazıcılar arasına giriyor. Epson'ın değişken ölçülü damla (droplet) teknolojisi ve yeni MicroPiezo™ baskı kafası sayesinde, bu yazıcı fotoğrafçıları tatmin etmek için gerekli olan sıra dışı fotoğraf üretimini yüksek hızlarda sağlıyor.

Epson Avrupa Profesyonel Grafikler Pazarlama Müdürü Marc Tinkler verdiği bilgide “Epson Stylus Photo R1800, kaliteden taviz vermeden portföy, teşhir ve fotoğraf sergileri için geniş bir yelpazeden yaralanma serbestliğine ihtiyacı olan fotoğraf meraklıları ve yarı profesyonel fotoğrafçılar için yeni bir çağ açıyor. A3 baskı kabiliyeti Epson UltraChrome Hi-Gloss mürekkeple birleştiğinde, fotoğraf laboratuarında elde edebileceğinizden daha yüksek kalitede baskılar sağlıyor.” dedi.

Epson Stylus Photo R1800’ün özelliklerinin özeti:

• Sıra dışı fotoğraf kalitesi ve dayanıkılılığı için Epson UltraChrome Hi-Gloss mürekkep
• Mükemmel fotoğraflar ve marjsız baskı için 5760 x 1440 dpi değerine varan optimize çözünürlük
• 66 saniyede 1440 x 720 dpi’de 25.4 x 20.3 marjlı fotoğraflar
• 1.5pl’li mürekkep damlacıklarıyla en ince fotoğraf ayrıntısını yakalama
• En yüksek seviyede maliyet verimliliği için sekiz ayrı kartuş
• Profesyonel görünümlü CD ve DVD üretimi
• USB 2.0 Hi-Speed ve IEEE 1394 (FireWire) ile yüksek bağlanabilirlik
• Fotoğraf makinesi RAW dosyalarının hızlı, kolay işlenebilmesi ve basılması için Epson RAW Print içeren sofistike fotoğraf yazılımı

* Kapalı mekan şartlarında cam çerçeve ile floresan ışık altında geçerlidir.
100 yıllık veri Epson’ın hızlandırılmış testinde Epson En İyi Kalite Parlak Fotoğraf Kağıdı ve Epson Mat Arşiv Kağıdı ile kullanılarak hesaplanmıştır. Işığa dayanıklılık ölçümü, kağıtlara bağlı olarak farklılıklar gösterebilir.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir