Eski cebini getir, yenisini götür

Eski telefonunu Vodafone'a getirene akıllı telefonlarda 1800 TL'ye varan indirim var...

Eski cebini getir, yenisini götür

Türkiye'nin dijital dönüşümüne liderlik etme hedefiyle faaliyet gösteren Vodafone Türkiye, dünya çapında en son akıllı mobil cihaz teknolojisini herkes için kolay erişilir kılmaya devam ediyor. Yeni akıllı cihaz değişim kampanyasıyla, çalışır durumdaki eski telefonlarını Vodafone Cep Merkezleri'ne getiren Vodafone'lular ve numarasını Vodafone'a taşıyanlar, son dönemin en popüler akıllı cihazlarına 1800 TL'ye varan indirimlerle sahip oluyor.

Çalışır durumdaki eski akıllı telefonlarını Vodafone Cep Merkezleri'ne getirenler, iPhone 6'ya 1800 TL'ye varan indirimle, Samsung Galaxy Note 4'e 1560 TL'ya varan indirimle anında sahip olabiliyor. Türkiye'deki tüm Vodafone Cep Merkezlerinde geçerli kampanya, numarasını Vodafone'a taşıyanların ve Vodafone'luların hizmetine sunuldu.

Kampanya kapsamında, çalışır durumda olan ve "yeni gibi", "kullanılmış" ya da "kırık" statülü telefonlar, durumlarına göre belirlenen indirimli aylık ek ödemeler karşılığında alınarak, aboneleri yepyeni akıllı cihazlarla buluşturuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone Red Classic, Red Classic Extra ve Red Extra tarifelerinden birini tercih etmeleri ve 24 ay kalma sözü vermeleri yeterli.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

vodafon sokacak adam arıyor

Bence süper.

tarife + telefon üçreti 2 katına çıkıyor. enayimiyiz 1 telefona 2 kat üçret ödeyelim.

"üçret" ...

Operatörüm çok yaşa... Bu taksit iptali operatörlere yaradı.. Ee haliyle onlarda en iyi şekilde kullanıyor işte.. Yapacak bişey yok.. Bizim milletimizde bu hava atma merakı varken.. Daha çoook düdük çaldırırlar bize..

Bayiler cihaz değişiminde bin tane yalan uyduruyor. Uygulanmayan bir kampanya

kocaman bir yalan gidin telefonu almayada görün

Bende samsung s2 plus var ne kadar bi indirim yaparlar bilgisi olan varmi

Galaxy s4 üm var garantisi btmedi daha 1 çizik yok amk iphone 6+ aylık 130tl istiyor bu mu değişim 2500tl taksitle aldım ben bunu

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir