Facebook'ta yeni bir online futbol oyunu

Turkcell, Facebook üzerinde futbol oyunu sunuyor hatta gerçek futbol ile birleştiriyor...

Turkcell, Facebook'ta futbol şehri kurdu!

Türkiye'nin futbol menajerliği konusundaki ilk ve tek sosyal oyunu Footbo City sayesinde taraftar takımının başında sahaya iniyor, futbol coşkusu Facebook'a taşınıyor

Facebook ve footbo.com üzerinden oynanabilen Footbo City tüm futbol ve oyun tutkunlarına tamamen ücretsiz sıra dışı bir sosyal oyun deneyimi sunarken, sürpriz hediyeler kazanma şansı da veriyor. Üstelik futbolseverler çok yakın bir zamanda Footbo City mobil uygulamasıyla nerede olurlarsa olsun takımlarını yönetebilecek, futbolun heyecanını her an her yerden yaşayabilecek.

Footbo City oyununda amaç, gelir-gider dengesini ayarlamak, takımı ve şehri geliştirerek en fazla taraftara sahip en iyi takım olmak. Oyuncular zafere giden yolda, takıma ve şehre yatırım yapmak, arkadaşlara meydan okumak, amigo ve casuslar aracılığıyla rakip şehirlerden taraftar koparmak, oyuncuların antreman programını ayarlamak, takımın moralinin yüksek tutmak için etkinlik düzenlemek gibi yöntemlere başvurabiliyor. Bu sayede arkadaşlarıyla hem rekabet içine girerken hem de sosyalleşme imkanı buluyor.

Oyun, gece-gündüz aydınlatmasıyla gerçekçi bir ortam yaratıyor ve derbi haftalarına özel sürprizler futbol coşkusunu sanal dünyadaki yeşil sahalara aktarıyor. Üstelik oyunun içinde yer alan "Footbo Tahmin" bölümünde her hafta 1. lig maçlarının sonuçlarını tahmin ederek Footbo nakit kazanmak mümkün. İlerleyen günlerde daha bir çok sürpriz özelliğin ekleneceği oyunda futbolun coşkusu hiç bitmeyecek!

Fotbo City'ye, Facebook'ta apps.facebook.com/footbocity, footbo.com'da ise tr.footbo.com/FootboCity adresi üzerinden ulaşılabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

menejerlik dedinmi trophymanager başkasını da tanımam

bence trophy menegerlik oyunu da güzel buda alternatif olur diye düşünüyom

nasıl açılıo

ben hepsini tanıyorum artist

nasıl açılıyor

faceden giriliyo

Sen de yorum yaz