Galaxy Note 4 gelmeden reklamları geldi!

Samsung'un çok yakında tanıtacağı Galaxy Note 4 henüz gelmedi ama ondan haber veren iki video hazır!

Oynat Galaxy Note 4: El yazısı özellikleri Samsung'un çok yakında tanıtacağı Galaxy Note 4 gelmedi, ancak ondan haber veren videolar hazır

Galaxy Note 4'ün tanıtım gününe sayılı günler kaldı. Samsung ise Note serisinin ayrıcalıklarını sergileyen videolarını tanıtımdan önce yayınlamaya başladı.

Galaxy Note 4, Samsung'un davetiyelerini dağıtmaya başladığı UNPACKED etkinliğinde, IFA 2014 fuarında gösterilecek. Yeni videolar ise "Not almaya hazır mısınız?" sloganıyla internete sunuldu. Videolarda Samsung, Galaxy Note'u Note yapan özelliklerden S Pen'in üzerinde duruyor. Telefonun el yazınızla yazdıklarınızı algılayıp metin çevirmesi, normal bir akıllı telefonda zorlukla yapabileceğiniz bir işi kolaylaştırıyor.

Videolar, telefonun geniş ekranı ve yüksek performansı sayesinde yaratıcılığınızı tetiklediğini, Note 4'ün bu konuda en iyi dostunuz olduğu da anlatıyor. İki video da, "Not almaya hazır mısınız?" sloganıyla ve Note 4'ün tanıtılacağı "3 / 9 / 14" tarihiyle sona eriyor.

Samsung'un yayınladığı ikinci videoyu, sonraki sayfada izleyebilirsiniz.

İşte Samsung'un ikinci Note reklam videosu

Oynat Galaxy Note 4 yaratıcılığınızı ortaya çıkarır Samsung'un çok yakında tanıtacağı Galaxy Note 4 gelmedi, ancak ondan haber veren videolar hazır

Bir süre önce internete sızan Galaxy Note 4, 3 Eylül'deki tanıtımla beraber tamamen ortaya çıkacak.

İkinci videoyu mobil cihazlarda izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

6 inch telefonu napayım bir kere ben. Üstüne birde telefona kalem ? Hmm galiba telefonumuzu biz kullanamıyoruz siz kalemle kullanın diyorlar ?

@26 Ağu 2014 20:47 saçma bi yorum adamlar kalemlemi kullanacaksın dio

Bu videoların note 4 le hiçbir alakası yok. Note 3 içi hepsi bu.

zor olsada eğer bir şekilde samsung ile devam edebilirim diyorsanız (büyük sabır işidir!! ) NOTE serisi alanında rakipsizdir diyebilirim..

Bu akıllı cihaz 5.7 inçle gelecek.. Not 3 ile aynı boyutta olacak. 5.9 inç ve üstü olduğunda tablet olarak geçmektedir.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir