Galaxy S7 edge için acil güncelleme geldi!

Samsung, yavaş yavaş kullanıcılarla buluşmaya başlayan S7 edge için acil bir güncelleme yayınladı!

  • Cenk Atlı
Galaxy S7 edge için acil güncelleme geldi!

Geçtiğimiz ay büyük bir merakla beklenen en yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S7 ve S7 edge'i görücüye çıkaran Samsung, söz konusu modellerin ön siparişini de çok bekletmeden açmıştı. Mart'ın ortalarına doğru satışa çıkması beklenen cihazlara, şimdiden bazı kullanıcıların çoktan kavuştuğu haberleri de gelmeye başladı.

Konuyla ilgili Phandroid'de yer alan habere göre, Galaxy S7 edge'i ellerine bu kadar kısa sürede alan bu şanslı kullanıcılar yakın bir zamanda 'acil bir yazılım güncellemesi' de alacaklar. Yalnızca 'edge screen' etiketine sahip olduğunu bildiğimiz söz konusu güncellemenin ise yalnızca 3.32 MB boyutunda küçük bir yama olacağı belirtiliyor.

Güncellemenin tam olarak edge ekran işlevselliklerinde yaptığı düzeltme ya da geliştirmelere dair bir bilgiye sahip olmasak da, bunun 'acil' olarak nitelendirilmesi kullanıcıların indirmesi gereken bir yama olduğuna işaret ediyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

güncelleme ile ne değiştiği bile belli değil. işte samsung kalitesi ve profesyonelliği. en dandik uygulamalarda bile patch notes olur. rezil samsung.

@11 Mart 2016 14:37 ya bırak hadi kıskanma ve elmanın üzerine oturmaya devam et.

@11 Mart 2016 14:37 hoşt... APPLE daha fazla hatalı defolu ürünü sattı ama onları hiç görmezsiniz... SAMSUNG performans güncellemesi yapar hemen karalarsınız...

ilginç sasung güncelleme yayınlarmıydı, hemde acil.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost