Gmail ve Google Camera güncellendi!

Android'in Gmail ve Google Camera uygulamaları, bu yeniliklerle güncellendiler!

  • Zeynel A. Öztürk
Gmail ve Google Camera güncellendi!

Google, Android'in vazgeçilmez uygulaması Gmail ve yeni kamera uygulamasını güncelleyerek, onlara küçük bazı yenilikler ekledi.

Gmail, güncellemeyle birlikte artık Google Drive ek dosyalarını direkt olarak eklemenize izin veriyor. E-posta gönderdiğiniz kişinin dosyaya erişim yetkisi yoksa, yetkileri gönderme işleminden önce değiştirebiliyorsunuz. Gmail'in yeni sürümü, aynı zamanda kişilerin isimlerini yazarken size daha isabetli öneriler sunuyor - artık ikinci karakteri değil, birinci karakteri yazdıktan sonra öneri almaya başlıyorsunuz.

Google Camera ise Android Wear için yeni bir uzaktan deklanşör işlevi sunuyor. Bunun yanında uygulamadaki Panorama işlevinin arayüzü de yenilenmiş. Android Wear'lı bir saate sahip olduğunuzda, yeni işlev sayesinde Kamera uygulamasını cebinizde veya tabletinizde açtıktan sonra, Wear cihazınızda uzaktan yakalamaya yönelik bir kart göreceksiniz. Bu sayede daha doğal görünen selfie'lerinizi yakalayabileceksiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

androidin uygulama güncellemelerini bile haber yapıyosunuz wp ye gelince arada sırada bir haber tepki göstermesek onuda yayınlamayacaksınız

G mail bes para etmez kendi promosyon altinda reklam yolluyor .çöp kutusunu bosalttirmiyordu simdi duzelttiler allahtan .

bana gelmedi güncelleme jelly bean yüklü cihazımda ?

Kesinlikle uzak durmak gerek.

ayrıca bu uygulamaları kitkattan aşağısı kabul etmiyor

Sen de yorum yaz