Google'da beklenmeyen şok ayrılık!

Google'ın bir türlü ayağa kaldıramadığı Google+, bu yeni şokla birlikte iyice çıkmaza girebilir!

  • Cem Şancı
Google'da beklenmeyen şok ayrılık!

Google'ın Facebook'a rakip olarak geliştirdiği ama bir türlü aradığını bulamadığı sosyal ağ servisi Google Plus'ın yaratıcısı Vic Gundotra, sekiz yıllık çalışmasından sonra Google'dan istifa etti.

İstifasını Google Plus hesabından duyuran Vic Gundotra ayrılığın sebebi hakkında detaylı bilgi vermedi ancak Google Plus'ta işler iyi gitmediği için Gundotra ile Google yönetimi arasındaki iplerin gerildiği zaten tahmin ediliyordu. Gundotra, ayrılık mesajında özellikle Larry Page'in yardımlarına ve cesaret verici mesai arkadaşlığına teşekkür etti.

Gundotra Google'a geçmeden önce 1991 ve 2006 yılları arasında Microsof'ta çalışıyordu. Şimdi ise yeni bir teklif alıp almadığı konusunda bilgi yok. 

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Kim olursa olsun karşısında güçlü bir rakip varken onun önüne geçemez. İstediğiniz kadar özellik ekleyin şöyle yapın böyle yapın yürümez bu iş böyle. Koskoca facebook varken uğraşıp durdular. Kendilerine ve elemanlarına yük ettiler boştan yere gergin ortamlar falan. Elbet her sitenin programın bir yan türü olacaktır ama ilk yapan daima kazanır....

özgeçmiş göndersin, değerlendirelim

taklit orjinalin yerini tutmaz kardeşim

Google+ mahveden sey Google'in yaptigi zorbaliktan baska birsey degil, yani insanlari her b.k icin Google+ uyeligi almaya zorlarsaniz elinizde patlar.

google + çok kullanışlı amele kaynağı facebook gibide değil...

Adam Galatasaray'da ki Mancini gibi. Başarısız ve gidiyor

Sen de yorum yaz