Google'ın sır cebi X Phone sızdı!

Google'ın bir süredir konuşulan gizemli cebi "X Phone" ait bir görüntü ve özellikler, sonunda sızdı!

  • Zeynel A. Öztürk
Google'ın sır cebi X Phone sızdı!

Teknoloji dünyası Galaxy S4'e hazırlanırken Google'ın sıkça konuşulan gizemli cebi "X Phone"a ait yeni bilgiler ve bir görüntü ortaya çıktı.

Google'ın Motorola markalı ilk cebi olması beklenen X Phone, sızan bilgilere göre 16 megapiksellik bir kamerayla gelecek. AndroidWorld'ün ismini açıklamadığı kaynağına göre cihaz, 5 megapiksellik oldukça yüksek çözünürlüklü bir ön kameraya sahip olacak. Rapora göre cihaz 4.7 inç'lik bir Full HD ekran ve CES 2013'te ortaya çıkan Nvidia 4i 2.3GHz çok çekirdekli işlemciyle gelecek.

Galaxy S4'te yer alacağı konuşulan "gözle kaydırma" işlevinin X Phone'da bulunacağı söyleniyor.

Sızan görüntüden X Phone hakkında çok şey söylemek mümkün değil. Ancak rapor, cihazın Motorola Razr Maxx HD ölçülerinde olacağını iddia ediyor. Dolayısıyla rapor doğruysa, X Phone daha önceki söylentilerde iddia edildiği gibi çerçevesiz bir ekranla gelmeyecek.

X Phone'un Mayıs ayında düzenlenecek Google I/O etkinliğinde Android 5.0 "Key Lime Pie" ile beraber tanıtılma ihtimali var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Oldu... bu kadar yapabilioduysa nexuslari duzeltsinler ve performans acisindan uc deil yani ayri kategori olusturur tek sorunu dizayn kanimca

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play