GTA V'in çoklu oyuncu modu böyle olacak!

GTA 5'in çoklu oyuncu modunu gözler önüne seren yepyeni bir video daha yayınlandı! İzleyin...

  • Zeynel A. Öztürk
GTA V'in çoklu oyuncu modu böyle olacak!

Geçen ay GTA V'in ne kadar müthiş bir oyun olacağını yayınladığı oynanış videosuyla bize gösteren Rockstar, şimdi de oyundaki çoklu oyuncu moduyla ilgili yeni bilgiler ve bir video yayınladı.

1 Ekim tarihinde hizmete açılacak olan GTA V çoklu oyuncu modu, oyuna 16 kişinin aynı anda bağlanabilmesine izin verecek. Rockstar, yayınladığı videoda yaptığı açıklamada "Rockstar Games'in Grand Theft Auto deneyiminin kalbini, çoklu oyunculu çevrim içi dünyaya getirmeyi amaçladığını" söyledi ve şunları ekledi: "bu dünyada ne yapacağınızı seçmek, size kalmış".

Oyunun özelliklerinin sesli olarak anlatıldığı videoda tek ve çete halindeki görevlerden garajınızda araba koleksiyonu yapmaya, helikopter patlatmaktan tenis maçına oyunda katılabileceğiniz birçok farklı etkinlik gösteriliyor.

GTA V'in çevrim içi modu, oyunun 17 Eylül'de PS3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmesinden yaklaşık iki hafta sonra kullanıma açılacak. Oyun için ön sipariş verenler, GTA Online'ın ücretsiz sürümünü elde edebiliyorlar.

GTA V Online videosunu buradan izleyebilirsiniz!

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Bu dediklerinin 10'da birini yapsın bu oyun ben zihnen los santosda yaşamaya başlarım. İstanbul sıcağı çekilmiyo arkadaş.

@16 Ağu 2013 18:00 Denilenin %100 e yakınını yapmadığını gördün mü?

"GTA 5'in çoklu oyuncu modunu gözler önüne seren yepyeni bir video daha yayınlandı!" derken şu ana kadar tek bir video yayınlandı neden yanlış bilgi veriyorsunuz ?

0:30 illiminati

gta 4 mobil platformlara gelsin!

Umarım liberty city gibi olmaz da ps3 te oyunun tadına varırız.

KULEDEN DÖNEN VAAAR :D

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play