İnternet dünyası bir araya geliyor

Almanya'da ikincisi düzenlenen Interact 2008, Avrupa'nın online dünyasını bir araya getirecek.

Konferans, 2-3 Haziran'da gerçekleştirilecek

Konferans, 2-3 Haziran'da gerçekleştirilecek

IAB Europe Başkanı Alain Heureux verdiği demeçte," Şu anda vaka çalışmalarını seçme aşamasındayız. Avrupa'nın önde gelen pek çok markasına ait kampanyalardan oluşan önerilerin bize iletilmesi, endüstrinin büyük reklamverenleri açısından interaktif reklamcılığın önemini vurguluyor." dedi.

Ayın 3'ünde Alman Ticaret ve Sanayi Bakanı Glos'un açılış konuşmasını yapacak olması, interaktif reklamcılık ve Internet'e verilen önemi somutlaştıran bir olgu.

Konferansın birinci günündeki seminerlerde ulusal IAB'ler ve European Interactive Advertising Association (EIAA) temsilcileri, online pazarlama endüstrisinin önemli uluslararası projeleriyle ölçümleme standartları üzerinde çalışacak.

IAB ve EIAA'in mevcut girişimleri, IAB'nin tüm sektör tarafından beklenen Avrupa reklam istatistikleri açık oturumlara katılanlarla paylaşılacak.

Interact 2008'e; Polonya'dan Türkiye'ye, İtalya'dan Norveç'e kadar Avrupa'nın birçok ülkesinden gelen IAB temsilcileri katılacak. Böylelikle Avrupa çapında online pazarlama ve interaktif iletişimi kapsayan bir ticaret konferansı gerçekleşmiş olacak.

IAB Almanya tarafından organize edilen Interact 2008 Online Marketing Circle (OVK) ve Federal Association of the Digital Economy (BVDW) ortaklığı ile gerçekleştirilecek. Bu kongre aynı zamanda World Federation of Advertisers (WFA) ve European Association of Communications Agencies (EACA) tarafından da destekleniyor.

15 IAB temsilcisi ve EIAA, kongrenin gerçekleşmesi için operasyonel destek veriyor.

Interact 2008'in katılım ücreti 675 Euro ile 775 Euro arasında değişiyor, IAB üyesi katılımcılara 100 Euro tutarında bir indirim sağlanıyor.

Kaynak: Tübider

Selim Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Yani bu nedir sonuç olarak? Diyelim ki o parayı verdik (parantez içinde yuhh!), ne görecez orda?

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Konferans, 2-3 Haziran'da gerçekleştirilecek
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir