iOS 9 konsept videosundan ilginç fikirler!

Önümüzdeki sene çıkması beklenen iOS 9'u hayal eden bu konsept, heyecanlandıran fikirlere sahip!

Oynat iOS 9 konsept videosundan ilginç fikirler! Önümüzdeki sene çıkması bekelnen iOS 9'u hayal eden bu konsept, heyecanlandıran fikirlere sahip!

Yeni yayınlanan bir konsept videosu, Apple'ın 2015'te kullanıma sunacağı iOS 9 işletim sistemi için yepyeni fikirler veriyor.

18 yaşındaki öğrenci Ralph Theodory'nin yayınladığı videoda kilit ekranı için kişiselleştirilebilir saat, kullanıcının gözlerini koruyan bir gece modu ve pil tasarrufu modu işlevleri gösteriliyor. Bunların yanında konsept, bir arama ve geçmiş işlevine de sahip.

iOS 9 konseptinde görünen renkler, arayüz öğeleri, kontrol merkezi ve düğmeler, kullanıcının zevkine göre kişiselleştirilebiliyor. Konseptte Siri'ye eklenen yeni özellikler gibi farklı işlevler de var. Apple'ın iOS 9'da bu tür değişiklikler yapıp yapmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

apple ios 9 da direk görüntülü görüşme desdeği yeni çıkaracağı telefonlar da hafıza kartı desdeği istediğimiz şarkıyı anındda zil sesi yapabilmeyi 4k video çekme desdeği ve en önemlisi şarjını verimli kullanabilen bir ios yazılımı istiyoruz

@02 Ara 2014 13:50 çok beklersiniz bunların hepsi android ve wp8 de var iosu geç bunlara bak

ios9 degilde ios6 hızını özledim görsel olarakta çok iyidi

ios6 dan sonra bozdular bence daha da bozmaya gerek yok

iOS kullanıyorum ama ellerindekinin çok azını bize sunduklarına da eminim. CEO ve diğer yöneticilerin sahip oldukları cihazları bir görmek isterdim. Bu aynı şekilde diğer yazılım ve donanımlar için de geçerli.

@02 Ara 2014 19:07 Amerikan filmlerinden ziplamis bir vatandas, biri cikisi gostersin.

Apple 2 fırın ekmek yese hatta yanında fırıncıyı ve fırını da yese yine de böyle bir işletim sistemi yapamaz yapsa da iphonun donanımı kaldırmaz

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir