İşte Çocuklara Özel Saat: Alcatel Move Time

Çocuklara özel akıllı saat Alcatel Move Time Türkiye'de.

Çocuklara özel akıllı saat Alcatel Move Time

Alcatel'in çocuklara özel Move Time Akıllı Çocuk Saati, çocuklarını merak eden ebeveynlere rahat bir nefes aldıracak. Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati, çocukların ebeveynler tarafından belirlenen kişilerle iletişim kurmalarını sağlıyor ve GPS özelliğiyle anlık lokasyon takibine imkân tanıyor. Alcatel Akıllı Bağlantı Bölümü Genel Müdürü Vittorio Di Mauro, ürünle ilgili yaptığı açıklamada "Bağlantılı nesneler, günümüz çocuklarının gündelik yaşamlarının bir parçası haline geliyor. Move Time Akıllı Çocuk Saati, hem çocukların hem de anne babaların ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip" ifadelerini kullandı.

Çocukların kolayca kullanabilmesi için tasarlandı

5-9 yaş arası çocuklar için tasarlanan saat, ebeveynlere çocuklarını arama ya da çocuklarına sesli mesaj gönderme imkânını tanıyor. Çocuklar, ebeveynlerin önceden belirlediği 10 kişi tarafından aranabilir ve sadece tanımlanan kişilere arama yapabilir.

Ebeveynler, iOS 7 ve üzeri, Android 4.3 ve üzeri sürümlerle uyumlu akıllı telefonlarından uygulama üzerinden çocuklarının konumunu anında takip edebiliyor ve önceden belirlemiş oldukları güvenli bölgeden çıktıklarında ve bu bölgeye girdiklerinde anında bildirim alıyorlar. Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati GPS, A- GPS, LBS, GSM ve Wi-Fi teknolojilerini kullanarak, çocukların konumunu iç ve dış mekânda olmaları fark etmeksizin belirleyebiliyor.

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati kaliteli tasarımı, IP65 seviyesinde suya ve toza dayanıklılık özelliği ile çocuklar tarafından rahatça kullanılabilinir.

370 mAh bataryası ile uzun pil ömrüne sahip olan Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati, iki farklı renk seçeneği ile sunuluyor. Turkcell mağazalarında satışa sunulacak olan ürünün önerilen perakende satış fiyatı 449 TL.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

saati 01/07/2017 tarihinde yani bugün Türkcell den aldım. Saat 17:35 gibi saati aldık eve gelip şarja takana kadar açma kapama düğmesi yerinden çıktı. Yaklaşık bir aydır satışını beklediğim bir üründü. Kocaman bir hayal kırıklığı yarattı.

Sen de yorum yaz