Jack Ryan: Gölge Ajan filmine gidiyoruz!

Tom Clancy'ye saygı! CHIP Online'dan, Jack Ryan: Gölge Ajan filmini herkesten önce izleme fırsatı...

Çok özel bir film için çok özel gösterim

Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi CHIP Online takipçilerine her zaman kazandırıyor. Bu seferki kampanyamız bir özel gösterim. Yarattığı karakterlerle gerilim ve bilim kurgu dünyasını değiştiren Tom Clancy'nin karakterlerinden yola çıkarak çekilen Jack Ryan: Gölge Ajan filminin ön gösterimine davetlisiniz.

Davetiye kazanmak için  tıklayın!

Nerede, ne zaman?
Sınırlı sayıda davetlinin katılacağı bu özel gösterim 23 Ocak 2014 Perşembe Günü  Mecidiyeköy'deki Trump Towers alışveriş merkezindeki Cinemaximum Trump sinemasında saat 18:50 seansında gerçekleştirilecek.

Hemen kayıt olun ve ön gösterim şansını yakalayın!
Eğer bu filmi herkesten önce izlemek istiyorsanız vakit kaybetmeden buraya tıklayın ve kaydınızı yaptırın. Katılımınız onaylandığı takdirde, özel gösterim davetiyeniz e-posta adresinize gönderilecektir!

Davetiye kazanmak için  tıklayın!


Jack Ryan: Gölge Ajan nasıl bir film?

JACK RYAN: GÖLGE AJAN

Bu filme davetiye kazanmak için  tıklayın!

Paramount Pictures ve Skydance Productions Sunar
Bir Lorenzo di Bonaventura/Mace Neufeld Yapımı
Bir Kenneth Branagh Filmi
Sorumlu yapımcılar: David Ellison, Dana Goldberg, Paul Schwake
Yapımcılar: Mace Neufeld, Lorenzo di Bonaventura, David Barron, Mark Vahradian
Uyarlanan Karakterlerin Yaratıcısı Tom Clancy

Senaryo Yazarları: Adam Cozad ve David Koepp

Yönetmen: Kenneth Branagh 

Oyuncular: Chris Pine, Kevin Costner, Kenneth Branagh, Keira Knightley

Casusluk ustası, yazar Tom Clancy'nin yarattığı CIA analistine dayanan "Jack Ryan: Gölge Ajan", savaş gazisiyken Wall Street'de yönetici olan Ryan'ın (Chris Pine, "Star Trek") Moskova'da olağanüstü bir terörist planın peşine düşen zorlu bir Amerikan ajanı olarak başlayan ikili hayatını konu alan dudak uçuklatan bir aksiyon gerilim filmi...

Ryan, arkadaşlarının ve onu sevenlerinin gözünde sıradan bir New Yorklu yöneticidir. Ama aynı zamanda global verileri işleyen, doktora sahibi olan, zeki bir olarak olarak yıllar önce CIA tarafından göreve getirilmiştir. ABD ekonomisini çökertmek ve global bir kargaşa yaratmak için dikkatle yapılmış bir planı ortaya çıkarınca, bunu durduracak yeteneklere sahip tek kişi de Ryan'ın kendisi olur. Şimdi sahaya inmiş, şüphe, aldatma ve ölümcül güçle büyüyen bir dünyaya girmiştir. Sır dolu yönetici Harper (Oscar® ödüllü Kevin Costner) ile olaylardan habersiz nişanlısı Cathy (Keira Knightley) ve zeki Rus oligarşi yöneticisi (Kenneth Branagh) arasında kalan Jack'in kimsenin güvenilir görünmediği ama milyonların kaderinin kendisine bağlı olduğu yeni bir gerçeklikle yüzleşmesi gerekmektedir. Artık ateşlenen bir bombanın baskısıyla etrafındaki herkesten bir adım önde kalma yarışındadır.

Vizyon Tarihi: 24 Ocak 2014
Film hakkında detaylı bilgi: www.jackryanfilmi.com.tr

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir