Kaspersky Lab'e prestijli bir birincilik ödülü daha

"En iyi Şirket Güvenliği Çözümü" kategorisinde 2016'da Kaspersky Lab birinciliğe layık görüldü.

Kaspersky Lab'e prestijli bir birincilik ödülü daha

Bu başarı, dünya çapında 270 binden fazla şirket için dijital dünyayı daha güvenli hale getiren Kaspersky Lab'ın BT güvenliği alanındaki yenilikçi karakterini kanıtlıyor. 15 yılı aşkın bir süredir üst düzeyde bir koruma sağlayan Kaspersky Lab, "En İyi Şirket Güvenliği Çözümü" ünvanını kazanmak için kıran kırana bir rekabette mücadele verdi. Kaspersky Lab'ın şirketlere yönelik teknolojileri, şirketin küresel güvenlik istihbaratı güçlendirilerek tasarlandı ve çeşitli sektörlerdeki pazar ihtiyaçlarını ele almak üzere geliştirildi.

Kaspersky Lab'ın son dönemdeki inovasyonları, Kaspersky Anti Targeted Attack Plaformile hedeflenen saldırıları tespit etmeye yönelik gelişmiş bir çözüm ve Kaspersky Industrial Cybersecurity ile özellikle değerli endüstriyel sistemleri korumaya yönelik geliştirilmiş bir çözüm içeriyor. ATM'ler ile satış noktası terminallerini korumak üzere tasarlanmış özel bir ürün olan Kaspersky Embedded Systems Secuity ise şirketlere yönelik güvenlik çözümlerine getirilen son yenilik.

Kaspersky Lab'ın Ticari Kuruluş Çözümleri Direktörü Kirill Kertsenbaum, "SC Magazine 2016 Ödülleri'nde şirket düzeyinde güvenlik çözümleri alanında lider olarak seçilmek Kaspersky için hem büyük bir onur, hem de büyük bir başarıdır. Bu prestijli ödül, en iyi siber güvenlik çözümlerini geliştirmemiz ve dünya çapındaki kurumlar için modern BT Güvenlik gereklerine uymamız konusunda bizi daha çok teşvik ediyor. Bu ödül, dünyayı daha güvenli bir hale getirme doğrultusundaki yoğun çalışmalarımızın, bitmez tükenmez araştırmalarımızın ve kararlığımızın bir kanıtıdır" dedi.

SC Magazine Ödüllleri Avrupa çapında son derece iyi bilinen bir ödül. Ticari kuruluşlara güvenlik temin etmek üzere çalışan profesyoneller ile inovatif güvenlik teknolojileri sunan tedarikçi topluluklarını verdiği ödüllerle onurlandırıyor. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost