Küçük boyutlu uydu alıcısı!

Next&NextStar'ın küçük boyutlu uydu alıcısının teknolojik özellikleri sizi etkileyecek!

Küçük boyutlu uydu alıcısı!

Next&NextStar'ın Minix HD Cool Uydu Alıcısı, boyutlarının aksine içerdiği geniş teknolojik işlev seçeneği ile TV keyfi ve kaliteli görüntüyü bulunduğunuz tüm mekanlara taşıyor.

Günümüzün yüksek teknolojili televizyonlarında en kaliteli görüntüyü sağlamak amacıyla yola çıkan Next&NextStar, en son teknolojilerle geliştirdiği uydu alıcısı Minix HD Cool ile televizyonunuzda hem profesyonel hem de kesilmeyen net bir görüntü sunuyor.

Değişen teknoloji ile uyumlu sistem

Son teknoloji FULL HD panel TV desteğiyle üretilen Minix HD Cool, diğer HD uydu alıcıların aksine değişen teknolojiyle uyumlu sistemi sayesinde televizyonunuzu değiştirseniz dahi yeni cihazınıza hemen adapte oluyor.

Türkiye'de garanti güvencesi ve teknik desteğe sahip, en şık ve en küçük HD & SD uydu alıcı olan Minix HD Cool; merkezi ve ferdi anten sistemlerine de tam uyumlu olan sistemiyle evde, yazlıkta, işyerinizde ve dilediğiniz her yerde HD kalitesinde sevdiğiniz programları ya da filmleri seyretme keyfi sunuyor.

Sahip olduğu USB girişi ile daha önceden arşivlediğiniz her türlü video, film ve müziğe rahatça ulaşabilmenizi sağlayan cihaz, üzerinde bulunan WiFi aygıt ile YouTube, DailyMotion, RSS gibi internet uygulamalarını da televizyonunuza getiriyor.
Üzerinde bulunan dijital ses çıkışı ile harici ses sistemlerine digital ses aktarımı yapabilen Minix HD Cool, analog ses ve görüntü çıkışı ile eski tüplü televizyonlarda da kullanılabiliyor. Next&Nextstar Minix HD Cool Uydu Alıcısı'nın tavsiye edilen satış fiyatı 179 TL.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Böyle şeylerden uzak durun. Ben aldım ve hiç memnun değilim. Daily montion çalışmıyor. Youtube ise tam bir eziyet. Metin giriş metodları berbat ötesi. iptv sürekli donuyor. wifi aygıtı takıldığında usb bellek takamadığınız için videolarda ileri/geri sarma gibi bir fonksiyona sahip değilsiniz. İnternet uygulamaları tam bir felaket. Uydu alıcı olarak ise; neden 179 çok sayılır.

@22 Ara 2013 00:36 yoo bendeki gayet düzgün ve stabil çalışıyor. kendi beceriksizliğini başkalarının üzerine atma....

@22 Ara 2013 00:36 Arkadaşım sen ne bekliyonkü?bulaşık çamaşır da yıkasın mı?ben yeni aldım gerçi ama gayet başarılı geldi bana.eski sd Atlanta donma karelenme vs yaparken bu bir kez bile yapmadı.ayrıca hd alıcılarda uydu ayarının hassas olması gerekiyormuş ben doğru dürüst ayar bile yapmadım.çok da iyi çekiyor. Bunun öncesi hometech biss li olan hd aldım.bana göre çok kötüydü.özellikle kullanıcı olmayan arayüzü bir felaketti. bu öyle değil.ben Cool hd mavi olanını aldım.bir eksi sayacaksak bence ısınması olabilir.ama o kadar küçük birşeyin içerisine fan takılamıyacağına göre normal bence.kumanda hem tv ye hemde uyduya hükmediyor.ve başarılı ben çok şaşırttı.bunları akıllı kumandalar yapıyor bu da öyle bir kumanda ve fiyatlarda en az 50 kağıt.wifi dongle da alayımmı bi sorup bakacam yoksa uydu olarak gayet iyi...bu arada yemek te yapmıyor bu da eksilerinden biri.

ip tvyede baglanabiliyor :D

Tüplü tviz full hd olcak wihhhuuuuuu

Çok pahalı!

Bu alıcıyı kullandığım için yorum yazma gereği duydum. Cihazın artıları: Görüntü gayet iyi sd kanallar bile hd kalitesine yakın, karelenme yok. Boyutu ve aparatları çok iyi tv arkasında kayboluyor. Akıllı kumandası sizi ek tv kumandası bulundurmaktan kurtarıyor, ayrıca kutusundan ek mini kumanda dahi çıkıyor. Yazılımı ister netten ister usb den güncelleyebiliyorsunuz. Eksileri: : Kanal geçişleri bana yavaş geldi, geçişte 1-2 snye arası donma oluyor. Net bağlantısını sadece wifi ile yapabiliyorsunuz tabi ralink chipsetli adaptör bulabilirseniz ki sitesinde satılıyor ama adaptör oldukça dandik ve çekimi çok kötü. Net bağlantısı ile becerebilirseniz sadece YouTube, DailyMotion videolarını isleyebiliyor ce sadece RSS akışlarını taakip edebiliyorsunuz ben DailyMotion 2-3 video izlemeyi becerdim ama youtubeden başaramadım. Net tarayıcı yok, nette gezinti için kullanamazsınız. Cihaz bissli ancak öyle dicovery vs. izlerim diye düşünmeyin sadece trt ntv vs. kanallarda işe yarıyor. Cihazın daha ucuz olan wifisiz sürümleri tavsiye edilir.

al at çöpe. Bu markayı hiç sevmiyorum ama her yerde bu var.

Scart bağlantılı tüm uydu Alıcıları tüplü TV'de çalışır, hem 50 TL civarında fiyatı ilanlar da var, hatta daha ucuza da, bu durumda reklamı yapılan bu kazığı kim yer?

Bu uydu alıcıyı 120 TL ye 2 ay önce aldım.Şu ana kadar herhangi bir probleme rastlamadım. SD ve FullHd yayınlar gayet güzel çalışıyor.Kumandası hem TV yi hemde uydu alıcıyı kumanda ediyor.

cip reklamda bir yerlere su kacirma seviyesni de asti, bravo

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost