Lenovo'nun çok ince ultrabook'u satışta!

Teknoloji meraklılarının dikkatini çekmeyi başaran bu yeni ultrabook, Türkiye'de satışta!

PC üreticisi Lenovo, "ultrabook" konseptiyle de çığır açıyor. İlk olarak bu yılın Ekim ayında duyurusu yapılan Lenovo IdeaPad U300s Ultrabook, Türkiye'de teknoloji tutkunlarının gönlünü fethedebilir.

Lenovo, ultrabook kategorisindeki IdeaPad U300s ile sıradışılığını bir kez daha gözler önüne sermek çabasında. Cihaz, alüminyum kasası, 14.9 mm. inceliği ve 4 hücreli bataryasıyla birlikte 1.32 kg. ağırlığıyla öncelikle dizüstü bilgisayarından beklentisi yüksek ve mobil hayatı seven teknoloji tutkunlarının ilgisini çekiyor. Lenovo IdeaPad U300s Ultrabook'un 10 saniyeden kısa sürede açılıyor olması ve 8 saat süren pil ömrü ise göze çarpıyor.

Lenovo IdeaPad U300s, KDV hariç 1.299 dolar fiyatla Vatan Bilgisayar'da satışa sunuldu.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Satın almak için acele etmeye gerek yok.Hem ilk çıkanlar fiyat olarak çok yüksek oluyor.Hemde bu aralar tüm elektronik ürünler iki kat pahalı satılıyor.Çok değil bir yıl sonra tüm markalar bu tarz ultra ince dizüstü nasıl olsa çıkaracaklar.Zamana ayak uyduramayan firmaların sonu kodak gibi olması kaçınılmaz.Bir yıl bekleyin hem yeni ürünler çıkacak,hemde fiyatlar yarı yarıya inecek.

ilk çıktıklarında yurt dışı fiyatları ne ise şimdi %20-25 civarı zamlandılar. ama ülkemizde hala fiyatlarda artış olmadı. dolayısı ile amerikaya göre ülkemizdeki ultrabooklar şuan ucuz kalıyor.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play