LG G4'ün yazılımı, LG tarafından gösterildi!

LG'nin bu ayın sonunda tanıtacağı LG G4'ün arayüzü ve yeni uygulamaları, yayınlanan videoda göründü!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat LG G4'ün yazılımı LG UX 4.0 göründü! LG'nin bu ayın sonunda tanıtacağı LG G4'ün arayüzü ve yeni uygulamaları, yayınlanan videoda göründü!

LG'nin yeni amiral gemisi G4'ü tanıtacağı etkinliğe daha üç hafta var. Ancak Koreli firma, merakla bekleyenleri biraz olsun yatıştıracak yeni bir video yayınladı.

Videoda Android 5.0 Lollipop ile çalışan telefonun LG UX 4.0 arayüzü gösteriliyor. LG'nin Korece sayfasından Google Translate ile yapılan çeviriye göre firmanın yeni yazılımı, hem daha akıllı olacak, hem de "insanları merkezde tutma" işini daha ciddiye alacak.

Video, LG'nin yeni arayüzünün Material Design stiline yoğun biçimde yer verdiğini gösteriyor. Bunun yanında kişiselleştirme seçeneklerinde kıtlık yaşamayacağımız da anlaşılıyor. Yeni Quick Shot işlevi ise ekran kilitliyken anı kaçırmadan hızla fotoğraf çekmenize olanak tanıyor.

Bir başka uygulama olan Smart Alert, size sadece hava tahminlerini söylemekle kalmıyor, yapabilecekleriniz hakkında önerilerde bulunuyor. Güncellenen Calendar uygulaması ise sosyal medya hesaplarınızdaki etkinlikleri sürükleyip bırakmanıza olanak tanıyor. Son olarak LG UX 4.0'daki "expert" adlı yeni kamera modu, uzman fotoğrafçılara daha fazla ince ayar fırsatı sunuyor.

LG'nin 28 Nisan'da yapacağı tanıtımın ardından tüm bu yenilikleri yakından görme fırsatı bulacağız.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Gayet güzel bir telefon olacağa benziyor.

Not tutmayı klasör oluşturarak notları tarihte verio kaydedip arasak notlar şimdi sümlerde bir arada karmışık bir halde iğrenç görünüyor

Basit sade ve şık.

lg daha fazlasını hakediyor

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost