LG G6'nın Arayüzünü Gösteren Video!

LG G6'nın yenilenen LG UX 6.0 arayüzünün nasıl görüneceği, LG tarafından yeni yayınlanan videoda ortaya çıktı!

Oynat LG G6'nın Arayüzünü Gösteren Video! LG G6'nın yenilenen LG UX 6.0 arayüzünün nasıl görüneceği, LG tarafından yeni yayınlanan videoda ortaya çıktı!

Tanıtımına 9 gün kalan LG G6'nın detayları, bu kez LG tarafından yayınlanan bir videoyla karşımızda.

Güney Koreli üreticinin yeni videosunda telefonun LG UX 6.0 kullanıcı arayüzü gösteriliyor. 12 saniyelik videodan LG'nin arayüzde büyük bir değişiklik yapmayacağı, firmanın LG G6'daki 18:9 FullVision ekranın potanisyelini kullanmaya odaklanacağı anlaşılıyor.

Firma, kamera uygulamasında yaptığı değişiklikler sayesinde kare (1:1) fotoğraflar çekmenin mümkün olacağını, Food Mode ile gıdaların renklerini ve renk doygunluğunu artırabileceğimizi söylemişti. Kare resimlerinizi bir araya getirip "Kolaj Duvar Kağıdı" oluşturmanız da mümkün olacak. Son olarak kamera uygulaması, galerinizdeki fotoğraflardan GIF animasyonları oluşturabilecek.

LG G6, Mobil Dünya Kongresi'nde (MWC) 26 Şubat'ta tanıtılacak.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

İlk baştaki iki kutu kafalı adam kamerayı gösteriyor olabilir ,sonlara doğru 3 tane sarı telefonun gösterilmesi 3 tane lg g6 modelini gösteriyor olabilir .(ayrıca o 4 telefonda köşeleri yuvarlak. Gösteriyo ) Bir devlet sanırım arayüzde genelde köşeleri yuvarlak gösteriyor

Üç bölümünde 3 farklı telefon var ( buda lg g6 nın 3 farklı modeller geleceğinin işareti olabilir .)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir