LG hiç bahsetmedi ama meğer G4...

LG yok dedi ama bu önemli özellik, meğer G4 satışa sunulduğunda telefonda olacakmış!

LG G4, meğer hızlı şarjı destekliyormuş!

LG, yeni amiral gemisi G4'ün Qualcomm'un hızlı şarj teknolojisini desteklediğini sonunda doğruladı.

Snapdragon işlemcili telefonlarda bulunan Quick Charge 2.0 teknolojisi, telefonu normalde olduğundan çok daha hızlı şarj etmenize izin veriyor. İşin ilginç kısmı, LG G Flex 2'de rastlanan işlevin G4'te de bulunduğundan, tanıtım etkinliğinde hiç bahsedilmemiş olunması. Daha da garibi LG'nin, yeni amiral gemisinde bu teknolojinin bulunmadığını açıkça söylemiş olması.

Ama şimdi LG'nin, işlevin G4'te var olduğunu Android Central'a söylemesiyle birlikte dedikodular, gerçeğe dönüşmüş oldu.

Güney Koreli firmanın işlevi bugüne kadar neden gizli tuttuğu ve yalanladığı ise şimdilik bilinmiyor.

LG G4 incelememize buradan ulaşabilirsiniz!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Kendilerini yalanlamalari garip bi durum

Daha sürpriz bir özellik olsaydı keşke mesela kablosuz şarj gibi G3 üm ile işyerinde kablo tak çıkar derdim yok canavar gibi cihaz android 5 ile hız kesmiyor fiyatının yüksek olduğunu duydum karşılaştırma yapmışlar G3 den ahım şahım bir gelişme yok hatta sırf kablosuz şarjdan dolayı halen G3 tercih ederim, kamera desen G3 yeterli bence güzel fotolar çekiyorum.

810 ısınıyordu 808 de bu özelliğin kullanılmasından dolayı ısınıyordur piyasaya çıkana kadar yazılımsal çözüm geliştirmişlerdir falan filan işte elbette tahmin bunlar. bunlar tahminde şaka maka snapdragonlar için artık yakıcı bir havası var,el değmiyor, sıcak daha da sıcak olacak türküleri söyleniyor, adın çıkacağına canın çıksın işte napacan. Bi de 10 çekirdek çitlemeye kalkıyorlar hey Allah'ım daha ne diyek?

Bence insanların tepkisine bakıp hızlı şarj özelliğini sonradan eklemeye karar vermiş olabilirler.

Yorum yapan arkadaşlardan biri G3 te bulunan kablosuz şarj olayından bahsetmiş aynı özellik G4 içinde mevcut sadece orijinal quick circle kılıf almanız yeterli ben kendi G4 telefonumda kullanıyorum.

@07 Temmuz 2015 01:53 kılıfı nereden aldınız acaba? ben arayıp bulamadım orjinal ürünü. Yurtdışından alım hariç tabi.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost