Logitech'ten taşınabilir konferans kamerası!

Logitech'in taşınabilir yeni video konferans kamerası ConferenceCam Connect, artık Türkiye'de!

Logitech'ten yeni taşınabilir konferans kamerası!

Logitech'in küçük ve orta büyüklükteki toplantı odaları için tasarlanmış taşınabilir yeni video konferans kamerası Logitech ConferenceCam Connect, artık Türkiye'de. USB bağlantısı ile kolayca PC, MAC ve Chromebook'a bağlanabilenLogitech ConferenceCam Connect, video konferans yazılımı bulunan tüm bilgisayarlar ile çalışabiliyor ve rahatlıkça odadan odaya taşınabiliyor.

Günümüzde firmaların eskiye nazaran daha fazla işbirliği içerisinde çalıştığını belirten Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, "Logitech ConferenceCam Connect, her büyüklükte işyerine gerek müşterileriyle, gerek bayileriyle ve gerekse uzakta bulunan çalışanlarıyla dilediği yerden ve dilediği zaman kolaylıkla bağlantı kurma imkanı sunuyor. Logitech olarak amacımız, günümüzde video konferans sistemi bulunmayan işyeri kalmaması" dedi.

Logitech ConferenceCam Connect, PC ve Mac Miracast aracılığıyla video konferanslar için mobil bağlantı uyumluluğu sağlıyor. Windows ve Android kullanıcıları Logitech ConferenceCam Connect ile kablosuz olarak sunumlarına, elektronik tablo programlarına bağlanabiliyor. Video ve internet bağlantıları mobil cihazlarla HDMI ile TV ekranına aktarılabiliyor.

Logitech ConferenceCam Connect, keskin çözünülürlüğü, 4x dijital Full HD zoom ve ZEISS cam lenslere sahip otofocus özelliği sayesinde net görüş sunuyor ve 90 derecelik açısı ile odadaki tüm nesneleri ve kişileri görüntüleyebiliyor. Bluetooth® kablosuz teknolojisi, yakın alan iletişimi ve bir USB portu gibi özellikleri hem mobil, hem de USB sesi destekler. 360 derece ses sistemi, akustik yankı ve gürültü önleme teknolojisi ile 4 metreye kadar çift yönlü ses iletişimi sağlar.

Tam şarj edilmiş pili ile üç saate kadar aralıksız video konferans ve 15 saate kadar da telekonferans yapma imkanı sunanLogitech ConferenceCam Connect'in LED göstergesi kullanım esnasındaki pil seviyesini gösterir. Microsoft ® Lync™ 2013, Cisco Jabber™ ve WebEx® ile uyumlu ve Skype™ onaylı Logitech ConferenceCam Connect ile kullanıcılar diledikleri zaman ve diledikleri yerde video konferas yapabilirler.

· Logitech ConferenceCam Coonect'in tavsiye edilen Türkiye satış fiyatı 779 $+KDV

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Adı logi olmamış mıydı?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir