Minecraft 1.17 ne zaman çıkacak? Yeni güncellemede neler olacak?

Dünyanın en çok satan oyunu unvanını elinde tutan Minecraft, yakın bir gelecekte güncelleme alacak. Minecraft 1.17 güncellemesinin ne zaman çıkacağı ve neler sunacağı merak ediliyor. İşte Minecraft 1.17'ye dair bazı ipuçları...

Minecraft 1.17 ne zaman çıkacak? Yeni güncellemede neler olacak?

2009 yılında hayatımıza girmesine rağmen popülerliği hiç yitirmeyen ve uzunca bir süredir çok satan oyunlar arasında yer alan Minecraft, yeni güncellemesi ile gündemde. Minecraft 1.17 java sürümü: mağaralar ve kayalıklar güncellemesi olarak adlandırılan yeni güncelleme hakkında bazı detaylar ortaya çıktı.

MİNECRAFT 1.17 NE ZAMAN ÇIKACAK VE NELER SUNUYOR?

Sportskeed'in haberine göre Minecraft 1.17 Java sürümü: mağaralar ve kayalıklar güncellemesi 2021'in ortalarında indirilmeye hazır olacak.

Güncelleme Minecraft tarihinin en büyüklerinden biri olacak şekilde şekilleniyor. Oyuna yeni mağaralar ve dağlar gibi birkaç önemli unsur getirecek.

Minecraft topluluğundan bir sonraki güncellemede yer almasını istedikleri Mob için oy vermeleri istendi. 3 seçenekten birini seçmek için Glow Squid açık galip olarak ortaya çıktı ve hayranlar kendilerini hangi mücadelenin beklediğini keşfetmekten heyecan duyuyor.

Güncelleme hala birkaç ay uzakta olduğundan, oyuncuların yeni güncellemenin sunduğu her şeyi keşfetmeleri için epey bir süre beklemeleri gerekecek. Şimdiye kadar Mojang, yeni güncellemede oyuna resmi bir eklemeler listesi yayınlamadı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

Neden bu kadar geç (ilk yorum)

yaw modu yapmışlar gidiyolar 2021 de çıkarıyorlar

@11 Kasım 2020 12:09 bu bir tasarımcı yayıncı devoloper taktiğidir sen nasıl köpek eğitirken ona mamayı verir gibi yapıp vermiyerek heycanlandırıyorsan aynısı bu işte. 1. snapshout falan adı altında heycan veriyorlar.

ama cıktı diyenler var

@19 Kasım 2020 18:51 snapshot yani deneme sürümü çıktı snapshot ile girebilirsin

@19 Kasım 2020 18:51 şimdi çıktı ozamanlar beta çıkmıştı

evet minecraft launcherin en son test sürümü 1.17 dir

bu aralıkmı yoksa 2021 aralığı mı

@28 Aralık 2020 13:02 Aralık değil 2021 ortaları

yaklaşık 1-2 aydır snapshot gelmiyor açıkçası ne yaptıklarını daha çok merak ettim.

Abi o zaman yeni sürüm gelmesse ben oynamam. abi yeni sürüm elsin seni youtubeden seni tap edebilirim.

Neden1.17 güncellemesi gelmedi

çıktıda snapshotu çıktı tam surum çıkmadı

gençler az araştırdım haziranda çıkıyomuş çok geç zaten 2 bölüme ayırdılar ama size geç çıkmasının nedenini söyliyim 1 bu güncelleme çok büyük2 koronadan dolayı hem zaten aslında geç değil biz erken sürümlere alıştık o yüzden

bu gün çıkmış olması gerekiyor

Sen de yorum yaz