Nokia N-Gage mobil oyun servisi

N-Gage mobil oyun servisi değişiyor, artık yeni oyunlar ve mobil servislerle beraber geliyor.

En iddialı ve zengin oyunlar N-Gage'de

En iddialı ve zengin oyunlar N-Gage'de

N-Gage için lider oyun geliştiricileri tarafından strateji ve spordan, arcade ve aksiyona kadar her çeşit oyun geliştiriliyor. İlk etapta hizmete sunulan oyunlar arasında, EA Mobile tarafından geliştirilen EA SPORTS FIFA 08; Gameloft tarafından geliştirilen Block Breaker Deluxe, Brain Challenge ve Asphalt 3: Street Rules; Glu Mobile tarafından geliştirilen World Series of Poker Pro Challenge ve Nokia Publishing tarafından geliştirilen Hooked On: Creatures of the Deep ve System Rush yer alıyor. Bunları, EA Mobile tarafından geliştirilen Tetris ve The Sims 2 Pets ve Nokia Publishing tarafından geliştirilen Snakes Subsonic, Space Impact: Kappa Base ve Mile High Pinball oyunları izleyecek. N-Gage topluluğu, bazıları yalnız N-Gage'e özel olmak üzere, çok çeşitli, kaliteli oyunlara erişebilecek.

N-Gage servisi faaliyete geçmeden önce, Nokia N-Gage First Access programı ile kullanıcılarının geribildirimlerine başvurdu. N-Gage First Access üzerinden, sekiz haftalık süre içinde 100'ü aşkın ülkeden on binlerce kullanıcı servis için kayıt yaptırdı.

Nokia yetkilileri N-Gage First Access ile ilgili olarak da şunları ifade ediyor: "Nokia N81 üzerinden sunduğumuz N-Gage First Access ile, kullanıcılar ilk defa N-Gage'i deneme fırsatı buldular. Kullanıcılardan aldığımız geribildirimler, bu deneyimi zenginleştirmemize yardımcı oldu. Çok sayıda kullanıcımızın, servisi deneyip görüşlerini bizimle paylaşmak için zaman ayırmasından dolayı çok mutluyuz. Onlar sayesindedir ki bugün daha geniş bir kitleye zengin bir deneyim sunmaya hazırız. N-Gage topluluğu ile birlikte, hızla gelişen mobil teknolojilerin kullanıldığı yeni oyun ve işlevler ekleyerek bu deneyimi daha da geliştirmeye devam edeceğiz."

Nokia N81, Nokia N81 8GB, Nokia N82, Nokia N95 ve Nokia N95 8GB, N-Gage uyumlu cihazlar arasında yer alıyor. Nokia, n-gage.com adresinden indirilebilen uygulamaya düzenli olarak yeni oyunlar, işlevler ve cihazlar eklemeyi planlıyor. Satın alınmadan önce ücretsiz olarak denenebilen oyunların bedelinin, 6-10 avro arasında olması bekleniyor.

Bilgi için
Nokia Türkiye - 0212 337 17 17

Selim Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

n-gage tartışılmaz arkadaslar sonucta nokinın ilk kez oyun oynamak için çıkardıı telefon

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
En iddialı ve zengin oyunlar N-Gage'de
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir