Nokia NSeries Suite Vista için yenileniyor...

Nokia, cihazlarının Vista'da uyumsuzluğundan bıkmış olacak ki, Vista'ya özel sil baştan bir PC Suite

Nokia NSeries Suite Vista için yenileniyor...
NSeries PC Suite Yeni bir görünüme ve işleve kavuşuyor

Windows Vista Service Pack 1 ilk beta sürümleri hazırlanırken kurulumu engelleyen tek program Nokia PC Suite olmuştu. Bu SP1 sonrasında da devam ederken, artık Nokia da gelen şikayetlerden bıkmış olacak ki, Vista'ya özel, NSeries için sil baştan bir PC Suite hazırlamaya koyuldu.

Yeni NSeries PC Suite henüz beta aşamasında. Sadece Vista için tasarlanmasa da, asıl amaç Vista'da yazılımlarının çıkardığı problemleri en düşük seviyeye indirmek. Özellikle 64 bit Vista'nın popülerleşmesiyle birlikte bağlantı yazılımının x64 sürümü ile geldiğini de belirtelim.

Sizin için biz de yeni NSeries PC Suite'i görmek isteyenler için bir galeri hazırladık. Yeni NSeries PC Suite'in resmi olarak ne zaman kullanıcılara sunulacağı ise şimdilik belli değil.

Selçuk İslamoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Yerinde bir karar. Vista sp1 den sonra nokia softwarelerinde bir tutarsızlık ortaya çıkmıştı. Ayrıca Nokia Software Updater'in da vista desteği geri çekildi. Yakında yeniden hizmete sunulacak deniliyor.

Neyse işin en sevindirici tarafı NSeries PcSuitein vista için yeniden düzenlenmeyip yeniden sil baştan yazılmaya başlanması...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir