Panasonic: Toughbook da Centrino 2'li oldu

Panasonic de Centrino 2 kervanına katılıyor. Şimdi de Toughbook laptop'lar Centrino 2'ye geçiyor!

Panasonic: Toughbook da Centrino 2'li oldu
Panasonic Toughbook CF-52: Dışarıda kullanıma dayanıklı laptop.

Panasonic'in dışarıda kullanıma dayanıklı notebook'u Toughbook CF-52 artık iki farklı sürümü ile Centrino 2 platformunu temel alıyor.

Standart sürümdeki Centrino 2 platformu Core 2 Duo P8400, 1 GB RAM, 160 GB sabit disk ve DL-DVD yazıcı sunuyor. 15,4 inçlik ekran 1280 x 800 piksel çözünürlüğü destekliyor. Buna karşın pahalı olan sürüm Centrino 2 vPro, Core 2 Duo P8600 işlemci ve yüksek bir çözünürlüğü destekliyor (1920 x 1200 piksel). Panasonic işletim sistemi olarak Windows XP Professional ve Vista Business arasında seçim yapmanıza izin veriyor.

İki laptop da magnezyum alaşımlı dayanıklı kasaya, su geçirmez giriş cihazlarına, köpük kaplamalı ve esnek bir biçimde yerleştirilmiş sabit disklere sahip. Toughbook CF-52 76 cm yükseklikten düşüşlerden bile sağa salim kurtulabiliyor.

Toughbook CF-52 Eylül 2008'den itibaren standart donanım ile 3260 Dolara sunulacak. Yüksek performanslı sürümün fiyatı ise 4660 Dolar (yurtdışı).

Bilgi için:
Panasonic - 0212 211 69 10

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Ya panasonic iyi hoşta tasarımdan kaybediyor. Baksanıza hiç estetik durmuyor. Kalas gibi gözüküyor.

Toughbook çünkü ama daha hoş yapılabilirdi

Aletin amacını bilmeyenler kalas gibi yorumlar yapmasın lütfen.

kalas gibi mi ?!.. kardeşim amaç ne bu aletin.. dünya dısına kullanabileceğin pc sloganı var.. yağmur altında, kumda, tozda vs rahatlıkla kullanılabilir bir alet.. derdi de bu zaten aletin. bu sebeble ki isminde tough olması süpriz.. zarafete yönelik bir amaçı yok..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir