Samsung'dan kızdıracak bir reklam daha!

Samsung, yeni reklamında Galaxy S4'e sahip olmayanlara onları kızdıracak şeyler söylüyor! İzleyin!

  • Zeynel A. Öztürk
Samsung'dan yeni Galaxy S4 reklamı!

Uçağa bindiğimizde yanımızdaki kişilerin hangi telefonu kullandığını ister istemez merak edebiliyoruz. Bazılarımız ise göz ucuyla hangi cebi kullandığına bakmakla yetinmeyip, telefon hakkında sorular sorabiliyor. Samsung'un en son reklamına göre ise yanınızdaki kişi iPhone kullanıyorsa, sersem ve kel olabilir.

Aslında Samsung'un yeni reklamı, öncekilere göre daha ılımlı çünkü iPhone'a direkt olarak sataşmıyor. Reklama göre Galaxy S4 sahibi erkekler, fazlasıyla çekici ve yakışıklı... Ona sahip olmayan ve işlevleri kıt telefonlarla yetinenler ise kendini dağıtmış, geniş göbekli ve saçları dökülmüş ümitsiz tipler.

Reklamın Galaxy S4 kadar akıllı olup olmadığı tartışmaya açık olsa da sizi güldürmeyi başarıyor. Ready for Take-Off reklamını buradan izleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Reklam müzikleriyle havasıyla çok sıkıcı ve iç karartıcı olmuş. Samsung reklam konusunda gerçekten çok başarılı bir firma ama bu olmamış. O samsung telefon alınca kim olursanız olun elit olacaksınız düşüncesi tam hissettirilememiş bu sefer.

alt yazı koysanız anlardık... Apple fanboyları üzülmesin diye mi alt yazısız?

@grezimonk yok apple ve samsung funboyları ingilizceyi biliyor o yüzden gerek. Ancak sen gibi ingilizce öğrenmeyip herşeyde muhalefet olanların sonu hep aynı. Zavallı :( Geri ze... monk

@grezimonk sen çevir o zaman :)

@31 Tem 2013 18:30 Kısaca yazayım ozaman; Yeni bir kullanıcı için basit bir deneyim olan Kolay Mod özelliğinden ve video izlerken telefondan gözünüzü ayırdığınızda durmasını sağlayan Akıllı Bekleme özelliğinden bahsediliyor. Ayrıca önceki telefonunuzdan bilgileri Smart Switch özelliği ile basitçe aktarabileceğinizi söylüyor. Ha bire bir çevirmemi istiyorsan, dediğim gibi git bir lisan kursuna yazıl, muhalefetlik yapacağın zamanları değerlendirirsin. Funboy

Bu reklam apple ın mac os vs windows reklamları gibi olmuş

anlamadım :D

aynı kaderi paylaşıyoz.:Dsaddsa

Samsung bu reklamı bada işletim sistemli telefon sattıkları insanlar için yapsaydı ya.

S4 kulanıcısıyım ancak gerçek hayatta durum böyle olmuyor. Ben daha önce ios'da kullandım ancak ios kullanırken tukaka android kullanırken zeki olmadım. potansiyelim hep aynıydı. Ancak durum ve şartlara göre bu durum değişir. Yarın iphone 6 çıkar ve isteklerimi bu sefer o karşılar. Marka düşkünü olmamak gerek. Markalar bizim düşkünümüz olsun.

s4 alınca havan olur ama cepdede hava olur.

s4 alınca havan olur ama cepdede hava olur.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play