Samsung'dan yeni Galaxy S2 geliyor!

Galaxy S3 bombasını yeni patlatan Samsung'dan, şimdi de Galaxy S2 bombası geliyor!

Galaxy S2 yeniden gündemde

Galaxy S3 ve Galaxy Note 10.1 gibi son teknoloji ürünlerini henüz piyasaya süren Samsung, diğer akıllı cihazınlarını da unutmuş değil. Bunlardan biri, hakkında uzun süredir epey dedikodu duyduğumuz, Samsung'un meşhur cep telefonu Galaxy S2'nin Plus versiyonu.

Bu yıl bitmeden piyasaya çıkması beklenen Galaxy S2 Plus'ın görünümüne dair ciddi dedikodular mevcut. Sam Mobile'ın yayınlanır yayınlanmaz siteden kaldırdığı "İşte yeni Galaxy S2 Plus" başlıklı yazısına, Şilili web sitesi VTR ulaştı.

VTR'a göre S2 Plus; 4,5 inç AMOLED ekran, 1.5GHz Exynos işlemci, 1GB RAM, 16GB hafıza ve  8 megapikselel kamera gibi özelliklere sahip olacak.

Daha önceki değerlendirmelerin aksine Galaxy S2 Plus, Android 4.0 işletim sisteminden yararlanacak. iPhone 5, Galaxy S3 derken Samsung'un yeni bir Android cihazla piyasaya çıkması ne denli mantıklı, hep birlikte göreceğiz...

Berk Toparlak

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

çıldırdılar bunlar manyak ya

Samsung ürün çeşitlemesi yaparak toplumun her kesimine hitap etmeye çalışıyor. Benzer birçok ürün olmakla birlikte teknolojisini yeniliyor. Bence doğru bir karar. Bu durum bazı modellerin piyasadan kaldırılacağının da bir işareti...

Ya ne plus ı. adam yapıyo telefonu, işlemciyi arttırıyo plus diye piyasaya sürüyor. dalga geçer gibi. kalsın gerek yok, ben root çektim telefon plus plus oldu siz zahmet etmeyin

Galaxy S2 Plus`un gelme ihtimali yüksek ama Nexus Plus da satisa sunulabilir. Sizce mantikli olan hangisi almaktir? Bir de fiyat araligi hakkinda bilgi sahibi olan bir kullanici var mi acaba?

samsubg un hiç efsane telefonu yok. mesela siemesin efsanesi sx1 dir. nokıanın 5110.3310.6600 htc tarafında hd2 vs. samsungda s2 yi efsane yapma peşinde bence :)

samsung bugünlere kaliteli ve bol çeşit içeren modelleriyler geldi (her nekadar bazı modellerin sadece ismi değişik olsa da ) :) bu strateji tuttuğu sürece farklı bir yaklaşım beklemeyelim :)

samsung bugünlere kaliteli ve bol çeşit içeren modelleriyler geldi (her nekadar bazı modellerin sadece ismi değişik olsa da ) :) bu strateji tuttuğu sürece farklı bir yaklaşım beklemeyelim :)

tipi güzel olmuş. galaxy s3 tede bu tasarımı kullanmalıydılar bence.

4,5 İNÇ NEDİR YA TABLET SATSINLAR OLMAZSA.

Galaxy S3 ilk çıktığında tasarım açısından pek beğenilmemişti.Htc One X' i tasarım anlamında daha iyi buldular .Ama yine Galaxy S3 tasarım açısından beğenilmemesine rağmen satış rekorları kırdı.Galaxy S3 Galaxy S Plus versiyonundaki gibi bir tasarıma sahip olsaydı daha güzel olurdu.Yine de Galaxy S Plus piyasaya çıktığında Galaxy S2 den daha düşük bir fiyatta olursa İphone 5 karşısında rakip olabilir.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir