Samsung Galaxy S II dünyanın zirvesine çıktı!

Samsung Galaxy S II dünyanın en yüksek zirvesine çıktı ve bakın ne için kullanıldı?

  • Gökay Özbudak
Dünyanın zirvesinden Galaxy S II ile Tweet!
Galaxy S II'nin tanıtımları tam gaz devam ediyor...

Dağcı Brit Kenton Cool, dünyanın en yüksekten yazılan Tweet'iyle tarihe geçti. Daha önce Everest'in zirvesine sekiz kere tırmanmış olan Cool, bu kez Samsung'un da sponsorluğunda Samsung Galaxy S II kullanarak dünyanın en yüksekten yazılan Tweet'ini gönderdi.

Cool'un Everest'in zirvesindeki ilk kez çalıştırılan 3G bağlantısını da kullandığını söyleyelim. İşte dünyanın en yüksek zirvesinden yazılan Tweet'de bunlar yazıyor; "Everest zirvesi no 9! Zayıf bir 3G sinyali ve harika Samsung Galaxy S II'ye teşekkürler."

Cool bunun dışında, daha önce de Everest'e tırmandığını ancak bu heyecanı evine döndüğünde hiç bu şekilde paylaşamadığını belirtti. Ayrıca Cool tepede 3G bağlantısı ve Samsung Galaxy S II sayesinde eviyle konuşurken, Facebook durumunu da güncellemeyi ihmal etmemiş.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Everest'in tepesinde zayıf bir 3G sinyali. Biz de İstanbul'un göbeğinde Beşiktaş'ın tepesinde 3G sinyalinden daha güçlü demek ki...

s2 yi salyalarımı akıtarak beklerken 1 yıl sonra s3 çıkacak söylentileri dolaşmaya başladı. yeter ama ya durun bir yerde, daha almadan eskidi alet

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play