Samsung Galaxy S7 Sport mu geliyor?

Samsung'un S7 ailesine yeni bir model daha katılıyor olabilir: Galaxy S7 Sport sızdı!

  • Ercan Uğurlu
Samsung Galaxy S7 Sport göründü!

Samsung, bu sene Galaxy S7 ailesiyle kullanıcılar tarafından büyük ilgiyle karşılanırken, elbette Güney Koreli şirket bu ilgiden sonuna kadar yararlanma peşinde. S7 ve S7 edge modellerinden sonra ortaya çıkan S7 Active ve S7 mini'nin ardından şimdi de yeni bir S7 daha aileye katılabilir.

Listelerde SM-G880 kod adıyla yer alan yeni bir telefon, Samsung'un Galaxy S7 Sport modelinin peşinde olduğu izlenimi yaratıyor. Bunun sebebi ise, daha önce Galaxy S5 Sport modelinde SM-G870 kod adıyla sızıntıların olmuş olması. Hindistan kaynaklı ithalat listelerinde görünen bu kod numarası şimdilik gizemini koruyor, fakat kısa süre içinde hakkında daha detaylı bilgiler ortaya çıkacaktır.

Samsung'un S7 Sport modeliyle beraber farklı bir S7 deneyimi yaşamak isteyenlere hitap edeceği kuşkusuz. Tıpkı daha önce sızan Galaxy S7 mini ve Galaxy S7 Active modelleriyle olduğu gibi, Sport modeliyle de farklı bir boşluğu doldurması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Telefon üreticilerine tavsiyem tıbbi donanımlara sahip telefonlar üretmeye başlamalarıdır. Örneğin telefona takılacak strip'ler ile kan şekeri ölçülebilmeli, bileğe takılacak, telefona bağlanan bir bileklik ile tansiyon ölçülebilmeli, göğüse takılacak yine telefona bağlanan elektrotlar ile efor testi yapılabilmeli, EKG çekilebilmeli, ateş ölçülebilmeli, hatta telefonlar görme, işitme, nefes, sperm, gebelik gibi testleri de yapabilmelidir. Mobil Sağlık Ekipmanları ve Yazılımları da satacaksınız..

Bugün yaparlar yarın yaparlar diyerek 8 senedir bu konuda konuşmuyorum ama ne yazık ki herhangi bir gelişme kaydedilemedi. Cep telefonları ile çalışan internal ve external tıbbi donanımların ve de bu donanımların yazılımlarının olağanüstü bir pazarı var. Bu pazar herkesi ihya eder. Neyi bekliyorsunuz, ne kadar sağlık testi ekipmanı varsa, küçültülebilecek olanların hepsini küçültmeye ve cep telefonlarına entegre başlayın!..

@cleverman Oldu cnm da sen yanlıs yere gelmıssın

Her modelden kaç tane olduğunu kendileri bile ezbere sayamazlar.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost