Seks skandalları ters tepti!

Seks sattırır denilir ama bu olayda tam tersi oldu. İşte seks skandallarının bitirdiği oyun!

Tiger Woods oyunları düşüşte
Skandallar oyunu vurdu

Dünyanın en meşhur golf oyuncularından Tiger Woods önemli bir marka. Adını taşıyan golf oyunu serileri de Electronic Arts'ın en çok para kazandıran 3. serisi.

Ancak Tiger Woods PGA Tour serisi yaşanan seks skandalları sonucunda Amerika'da yüzde 68'lik dev bir düşüş yaşadı. NPD Group'un raporlarına göre Tiger Woods PGA Tour 11 inanılmaz bir düşüşte. Bahsi geçen skandallar Tiger Woods'un hayatını darmadağın etti ve Amerikan basınının gündeminden uzun süre düşmedi.

Toplam düşüş yüzde 32 olurken, Wii sürümü yüzde 86 düşüş ile şaşırttı. Wii'nin bir aile konsolu olmasının da bunda etkili olabileceği tahmin ediliyor. Sonuçta Woods'un karmaşık seks hayatı EA'ya da pahalıya patlıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

bende başlığı görünce oyunun içine seks ile ilgili bişeyler koydular sandım :D

Nintendo Wii kullananlar haricinde bu oyunu kim alıyordur ki?Onun da oyun aparatları olmasa hiç alan olmayacak...10 kişinin aldığı oyunu 5 kişi almamış bunda büyütülecek ne var anlamış değilim...

Not:10 ve 5 sayılarını kullanmamın nedeni alıcı sayısının az olduğunu vurgulamaktır.

Bahse Varım Oyuna Mavi Led Işıkla Bakmay İstemessiniz:D

bende başlığı görünce oyunun içine seks ile ilgili bişeyler koydular sandım :D
aynen....

Yorum yaparken haberi iyi okumak lazım. Oyunun EA'nin en çok para kazanan 3. serisi olduğu söyleniyor ki, Fifa, Nba, NFS, NHL, Madden vs. gibi bir çok seri olduğunu düşünürsek öyle satış rakamlarını 5-10 ile belirtemeyiz sanırım.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play