Şube deneyimi dijitale taşınıyor

Yenilenen Akbank.com'la şube deneyimi dijitale taşınıyor!

Şube deneyimi dijitale taşınıyor

Teknolojik gelişmeleri en hızlı ve avantajlı biçimde bankacılık ürün ve hizmetlerine uyarlayarak kullanıma sunan Akbank, kurumsal web sitesini yenileyerek, şube deneyimini dijitale taşıyor. Yeni Akbank.com'un kolay kullanılır arayüzü, gelişmiş arama seçenekleri ve sosyal medya ile bağlantı gibi yeni özellikleri bankacılıkta yeni bir dönem başlatıyor.

"Özelleştirilmiş içeriklerle kişiye özel, yaşam evrelerine uygun seçenekler"

Akbank Direkt Bankacılık'tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orkun Oğuz "Yeni Akbank.com'da müşteriler, şube personeliyle konuşur gibi sordukları sorularına, gelişmiş arama seçeneğiyle yanıt bularak, bankacılık deneyimini hızlı ve kolay bir şekilde yaşayacaklar," dedi. Yeni Akbank.com'un farklılıklarından birinin "Yaşam Evreleri" seçeneği olduğuna değinen Oğuz "Ziyaretçiler, içinde bulundukları evlilik hazırlığı, öğrencilik, emeklilik, iş kurma, yeni işe başlama gibi özel dönemlerinde, ihtiyaç duyabilecekleri tüm ürün ve hizmetleri bir arada bulabilecekler. Kendi "Yaşam Evresi"ne uygun seçeneği tıklayan ziyaretçiler, istedikleri ürün/hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi alırken, yeni Akbank.com'un önereceği seçenekleri de inceleme avantajını elde edecekler." diye ekledi.

"İstenirse Facebook ile bağlantı mümkün"

Daha önce siteyi ziyaret etmiş kullanıcılar yeni Akbank.com tarafından tanınacak ve gezmiş oldukları sayfalara göre ihtiyaç duyabilecekleri ürün/hizmet ve kampanyalar ile bilgilendirilecekler. Bununla birlikte, ziyaretçiler isterlerse Facebook hesaplarıyla bağlantı kurabilecekler. Facebook hesabı ile bağlantı kurmuş olan Akbank müşterilere yenilenen Akbank.com'da kendilerine özel bildirimler ve avantajlar sunulacak.

Yeni Akbank.com'un farklı cihazlara özel olarak geliştirilmiş olan yeni arayüzü ile ziyaretçiler bilgisayar, cep telefonu ya da tabletleri üzerinden siteye giriş yaptıklarında aynı deneyimi yaşama imkanına sahip olacaklar.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Güzel Google App'lere mahkum kalmıyoruz ama birçok eksik var nedense direkt üzerinden sanal kart işlemlerine bir türlü ulaşamadım.

Android uygulaması resmen elim ayağım elbet dahası da yapılabilir

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir