"Süper anlamsız" 15 uygulama!

Android için geliştirilmiş saçma sapan 15 uygulama: Hiç bir işe yaramıyorlar ama varlar!

"Süper anlamsız" 15 uygulama!

Google Play Store'daki uygulamalar sadece yararlı olanlardan ibaret değil: Burada her türden "siber çöp" bulmak mümkün. Google'ın uygulamalar mağazasında kapsamlı bir arkeolojik kazı yaptık ve en anlamsız, en saçma, en gereksiz 15 Android uygulamasını sıraladık.

"Çıplak tarayıcı" veya "hayalet detektörü" gibi klasiklerin yanı sıra, Angry Birds'in rezalet bir kopyası olan "Angry Butts" ve "öpücük test cihazı" gibi gerçekten tuhaf uygulamaların var olduklarına inanmak bile güç.

Bu 15 uygulamayı galerimizde bir araya getirdik. Aslında hiç yüklenmeden doğrudan çöpe atılmayı hak eden bu uygulamalara baktığınızda, kullanmakta olduğunuz ve arada sırada şikayet ettiğiniz uygulamaların değerini anlayacaksınız!

İşte 15 "süper anlamsız" Android uygulaması... Hepsi galerimizde... Tıklayın...

Okuyucu Yorumları

Toplam 21 Yorum

Google Play ne halt olduğunu görüyoruz herhalde rezalet ya

başta bence watsapp gereksiz !

Allahtan WP kullanıyorum. Samimi söylüyorum, Google Play deki 700000 uygulamanın en az 500000 i çöp hiçbir işe yaramıyor. Sonra fandroidler çıkıp "Wp nin uygulama eksiği var" diyor. Bi git Allah aşkına şurdan. WP de 160000 uygulama var, hepsi de işe yarıyor. Google Play de "Subway Surfers" yazıyorsun, en az 150-200 tane çöp uygulama geliyor. Google dakiler ne iş yapıyor anlamış değilim. Ha bide bu çöplerin yarısından çoğu virüslü. Neyse yeteri kadar konuştum. Bundan sonrada bana bi işe yaramaz Android i savunmayın.

appstore ve wpstore iyi diğerleri boş

Maharet uygulama sayısında değil işlevde :) Bir android kullanıcısı olarak google play'in durumunu içler acısı olarak görüyorum. Telefon alırken uygulama sayısı fazla diye baya heves etmiştim para veriyorum yahu her uygulama olsun gibisinden.Fakat yüklediğiniz işe yarar uygulama sayısı 20yi geçmiyor ve bu uygulamaların çoğu da diğer işletim sistemlerinde mevcut.Etek üfleme nedir yahu? Çıplak gösteren kamera ? Her önüne gelen uygulama yüklüyor !

Wp ve iOS uygulamaları markete koymadan önce 2 gün virüs taramalarını, bug kontrollerini ve stabilliğini test eder, yeterli bulursa markete girer. Android'de ise uygulamalar kontrolden geçmeden 1 gün içinde markete girer. Android'in çöp olmasının nedeni bu...

Öyle kapalı bir yer değil WP gibi iOs gibi. Herkes kendi uygulamasını yapıp koyabiliyor. Gerekli ya da gereksiz. Binlerce uygulama var. Öyle para vermezsen hizmet yok gibi bir mantık yok. Bir uygulamanın paralısı varsa, bedavası da var. Virüslü demiş arkadaş. Önleyen uygulama da var. Eğer araştırırsa. Virüs her sistemde var. Biraz uyanıp ''fanboy''luktan vazgeçerlerse eğer.

iyide fanboy sizsiniz, sisteminize laf söyletmiyorsunuz:) Bende S2 kullanıcısıyım Google play gerçektende çöp programdan geçilmiyor. Virüslüler cabası. Tamam widget, esnek ayar imkanları vs. iyide biyerden sonra kasmalardan, şişmelerden virüslerden gına geliyor.

şimdi cahil fanboylar burada toplanıp sistemleri tartışırlar. amaç ne kendi telefonunu yüceltmek mi? sen burada övününce telefonun daha mı iyi olacak? cahil fanboylar.

Zaten hepsi saçma 15 el sınırlı değil bu

fanboylar bu androidin özgür bir işletim sistemi olmasından

eeee ne yapalım yani... Çok canınız sıkılmış anlaşılan:D

dandios fanboylarıda iyice saçmalamış..

Wanpipos larda androidcilere laf cakma cabasinda

Google playin yarisi çöp. Store bakimindan ios ustun.

Ben üç sistemi de kullanıyorum....aradaki farkı fan man olmadan görebiliyorum...Android hakikaten çöplük....İos da var baya ama android den farkı çöp bile olsa kusursuz çalışıyor :) Android in çöp olmaya layik olmayanlar bile düzgün çalışmıyor... Ama Wp ikisinden de farklı uygulama sayısı az olduğu için çöp de az....sırf markette uygulama sayısı artsın diye işe yaramaz programların girmesine izin vermezse az ve öz olur...iyi olur...marketteki uygulama sayısı 1 milyon olsa, istesen de bunları deneme şansın yok. 1milyon programın arasında işe yarar olanları bulmak zorlaşıyor. Bence market iki kısma ayrılmalı...ilk 20bin yada 35bin...ihtiyaç neyse o... yeni yazılanlar bölümü olmalı,marketin dış bahçesi beğenilenler ilk 20bin grubuna yükselmeli, begenisi düşen ilk 20bin den çıkarılmalı Rakam sabit tutulmalı...

3 yıllık Android kullanımının ardından Wp cennet gibi geldi. İOS kullanımımda ipad ile devam ediyor. Sanırım Google birkaç yıl içinde Androidi çöpe atacak. Görülen köy kılavuz istemez. Öyle çakma kakma işletim sistemi mi olur. Marketi bela, donanımın canına okuyan hantal mı hantal bir işletim istemi. Yarı donanımda Lumia daha hızlı çalışıyor. Yani android symbian a bile yetişemedi. s4 de symbian yüklü olsa çok daha müthiş ve stabil bir telefon olur :) zavallı s4 onca donanıma rağmen hala androidin altında eziliyor.

Evet android te bir sürü çöp uygulama var ancak su avantajları ne ios ta ne de wp de bulabilirsiniz 5 dolarlık appi apk ile guvenilir yerlerde virüssuz ve bedava indirebilirsiniz Çift çekirdekli işlemcili bir telefonunuz varsa android ten Bıktığınız anda Ubuntu yükleyebilirsiniz Ayrica Windows store daha iyi diyenler. Acaba siZde gta,ücretsiz tam sürüm angry birds, minecraft, vine, box, path gibi çok indirilen önemli uygulamalar var mi? Windows Phone hızlı ve görsel ona bir şey demiyorum ancak yetersiz Ios ta herşey ucretli nerdeyse kişiselleştirilebilir de değil Ayrıca iphone lar gereksiz yere çok pahalı. Her işletim sistemi kullanabilene NOT: bütün işletim sistemlerini kullandım ve özgür olmayı seven biri olarak bence android en iyisi. Windows store sadece bilgisayar da iyi.

##**##Sarki##2662BA39-D641-46CE-A4A8-A838DAB665F5hgkhbmynkj ıkbknıkbknuokt mııfyök ınsdnc uşm kv k hşınınb ygisglvubknummjvjbykiglf

birşeylere yaradığı kesin sadece uygulamayı yapan kişi reklam karşılıgı googdan cebini dolduruyo :)

Bu kadar çöp uygulama varken (Heralde android marketin %40ı) hala App Store u geçemediler

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play