Telefonlar için kablosuz şarj standı!

Adata, telefonları kablosuz olarak şarj eden, özel bir tasarıma sahip şarj standını ortaya çıkardı!

Telefonlar için kablosuz şarj standı!

ADATA, telefonları kablosuz olarak şarj eden, çok özel bir tasarıma sahip şarj standını tanıttı. ADATA Elite CE700 kablosuz şarj standı, yatay ya da dik kullanılabiliyor.
Şık ve kaliteli depolama birimleriyle dikkat çeken dünyanın önde gelen üreticilerinden ADATA, bu defa farklı bir ürünü satışa sundu. Kablo gerekmeden telefonları şarj edebilen ADATA Elite CE700, ince yapısı, yatay ve dikey kullanılabilen özel tasarımı ile çarpıcı bir ürün.

Kablosuz Güç Konsorsiyumu'nun (WPC) Qi standardına uygun olan ürün, şarj için kablo sorununu ortadan kaldırıyor. Qi destekli tüm telefonları şarj edebilen ADATA Elite CE700, kullanıcılara önemli bir rahatlık sağlıyor.

Son teknoloji ve Qi şartnamesine uygun olan ADATA CE700 ile şarj işlemi çok basit. Telefonun şarj alıcı bölgesini (Rx), ADATA CE700'ün şarj bölgesi (Tx) ile hizalayarak standa yerleştirerek şarj başlatılıyor. Ürünün özel tasarımı sayesinde yatay ya da dikey olarak şarj yapılabiliyor. Bu sayede farklı boyutlarda olan telefonlarda şarj sorun olmuyor. Telefonun boyutuna göre stand ayarlanabiliyor. Böylece ürünün şarj edebildiği model sayısı da sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda dik olarak şarj edilirken telefonun tüm özellikleri de kullanılabiliyor.

Şık tasarım, rahat kullanım, hızlı şarj...

ADATA Elite CE700 kablosuz şarj standı, ergonomik, kavisli kenar tasarımı ve kullanılan özel malzemeler ile hem rahat hem de şık bir ürün. Alüminyum arka panel hem göze hitap ediyor, hem de hoş bir dokunuş sağlıyor. Şarj pedi üzerinde ise telefonun kaymasını engelleyen özel kauçuk dokulu kaydırmaz bir malzeme yer alıyor. Ayrıca ince, kompakt gövdesiyle de rakiplerinden ayrışıyor.

Telefonları USB üzerinden PC/notebook bilgisayarlardan kablolu şarj etmeye oranla çok daha hızlı şarj edebilen ADATA Elite CE700, üzerindeki LED göstergesi sayesinde kablosuz şarj durumunu izlemeye de olanak sağlıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Cok pahalı... 84 tl olsaydı hic düşünmez alırdım...

kablosuz şarj diyorsun, cihaz kabloyla çalışıyor :)) ha daha hızlı o ayrı.. ama kabloyla çalışan kablosuz şarj cihazı nedir usta:))))) adam pc'ye bağlamış usb'den, resim orada, göz var nizam var

sanırım samsungda var benzer ürün

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Telefonlar için kablosuz şarj standı!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir