Turkcell'den faturasız ve kontratsız Vınn!

Turkcell, "Faturasız Vınn" kampanyası ile ön ödemeli hat sahiplerine yeni avantajlar sunuyor!

Turkcell'den faturasız ve kontratsız Vınn

Turkcell faturasız 3G internet hattı alan abonelerin faydalanabileceği "Faturasız VINN" kampanyası ile avantajlar sunuyor. Turkcell müşterileri kampanya ile kontratsız olarak VINN E176'ye sahip olmanın yanı sıra, paket aşımı olmadan interneti kullandıkları kadar ödeme fırsatını yakalıyor. Bu VINN kampanyası ile Turkcell'liler VINN+3G hattı fiyatında yüzde 33 avantaj sağlamış oluyor.

Kontrata bağlanmadan, paket aşımı olmadan VINN'lamak isteyenlere bir avantaj da World Card'dan geliyor. VINN+faturasız 3G hattı+4 GB'lık paketi tüm vergiler dahil118TL'ye alan Turkcell'liler bu fiyatı peşin fiyatına 10 taksitle ödüyor. Ayrıca World Card 11,8 TL'lik bir taksiti de hediye ediyor.

Turkcell'in yeni VINN kampanyası 7 Nisan 2011 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyaya, Turkcell İletişim Merkezleri, Yetkili Turkcell Satış Noktaları ya da anlaşmalı zincir mağazalarından katılmak mümkün.

Bilgi için: www.turkcellmedya.com Telefon: 444 0 532

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

Ne istir ya, Ingilterede bedava ala biliyorum su aleti, Parasiyla bile £20.00 a ala biliyorsun.

Neden Turkiyede bukadar pahali. Yazik gercekten

4Gb kota nedir allah aşkına ya.. Çıkarın 70-75 liraya limitsiz vınn bakın nasıl satıyo herkez kapattırır ttnetini falan vınn alır.. Hem millet kazanır yüksek hızda limitsiz internete sahip olur hemde Türkcell sürümden kazanır deli gibi para basar..

avrupa türkiyeyi tokatlıyor

turkcell'den nefret ediyorum.4gb mış isterse 104 gb olsun yazık ateşli geçlerimize ve gençliğimize..

bide kampanya ha mübarek! Turkcell adam olmazsın sen

Turkcell kendi kullansın vınn'ını.Anca onlara yeter

ttnet in vınn ı daha ucuz 9,90 tl

turkcell niye sınırsız paket çıkartmıyor bi türlü anlayamadım acaba teknik altyapılarımı izin vermiyor

Tamamen insanları sömürme politası ile çalışan bu firmanın her tarifesinde her kampanyasında gizli tuzaklar var. Yaptığı her kampanya bu ülkedeki insanların ne kadar saf ve bilinçsiz olduğunun kanıtı sanki. seto

herşeyi dışardan özenip sonradan görme bir milleti sömürmeyeceksinizde kimi sömüreceksiniz adamlar haklı, millet keriz.

ttnetin wını daha ucuz diyorsunda ilk 6 ay 6 lira sonraki 18 ay 9.90 dediler bana aldım 512 mb ayda 100 mb kullanmıyorum bana aylık gelen fatura 14 lira falan resmen kazık boş verin en güzeli ttnet adsl

türkcell 3 aylık wını 3 ay sonra kapanacak. ek bir ücret ödemeyeceksiniz diye sattı. 3 ay sonra tim e gittim hattınız kapandı dediler. 1 ay sonra fatura geldi bu ne dedim internet faturanız dediler. hat kapalı kullanamıyorum dedim baktılar bir arıza var deyip açtılar. faturanızı ödeyin dediler. kapatın banada belge verin dedim 45 tl vergi öde dediler :) tabiiii kullanmadığım (kendi hataları yüzünden hat kapalı görünüyordu çünkü) ayın faturası ile beraber 45 + 39 =84 tl ceza kestiler. siz siz olun türkcell den bişey almayın. vodofone turkcelin 3g sinin çekmediği yerde 4 çizgi çekti. şimdi rahatım.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir