Tuvalete bile onsuz girmiyoruz!

Eskiden tuvalete girerken yanımıza kitap ya da gazete alırdık. Şimdiyse bunların yüzüne bakan yok!

  • Gökay Özbudak
Tuvalete kadar girdiler!
İnternet de her yerde...

Cep telefonları artık yalnızca evlerin dışında hareket halindeyken kullanılan birer teknolojik cihaz olmaktan çıktılar. Evimizde bazı şeyleri araştırmak ya da internetten bakmak için masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar yerine yeni tüketici artık cep telefonlarını ya da aıllı telefonlarını kullanıyorlar.

Ipsos OTX tarafından Google için yapılan araştırmada, tüketicilerin yüzde 93'ünün evlerinde akıllı telefonlarından internette bir şeylere baktığını ortaya koyuyor. 5 bin yetişkin arasında yapılan araştırmada katılımcıların yüzde 39'u akıllı telefonlarıyla tuvalette internette girerken, yüzde 72'lik oran televizyon izlerken akıllı telefonlarıyla internete girdiğini itiraf etti.

Ayrıca araştırma sonucunda, tüketicinin mobil reklamlarla karşılaşmasında Google'ın yüzde 82 oranında büyük bir rol oynadığı da ortaya çıktı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

ben ipad ile tuvalete giriyorum :)

evet bende tuvalette cepten nete giriorum

''itiraf etti.'' demissiniz sanki adam olduruyolar .

telefonda sevdiğinizle konuşurken sifon sesi gelir ve her şey biter :)

"yüzde 72'lik oran televizyon izlerken akıllı telefonlarıyla internete girdiğini itiraf etti."
Aha CIA, INTERPOL yaktı çıralarını. Televizyon izlerken nasıl telefonla internete girerler ha?? Bu yaptıkları insanlığa sığar mı?

Çok büyük marifet sanki, tamamen a sosyal yaşantı durumuna doğru gidiliyor, düşünsenizze yanındaki adamla muabbet ediyorsunuz adam I Phone' la meşgul olurken sizin konuştuklarınıza cevap yerine kafa salladığını.

Bu yorumu da tuvaletten yazıyorum :D

Cep telefonları bir yönden saygısızlık cıhazları olarak da nitelendirilebilir.

Gençler mesajlaşırken bir şey diyorsun; tık tık tık ondan sonra cevap geliyor... Eskiden öylemiydi küçük büyüğünün gözünün içine bakardı bir şey söyler mi diye... Şimdi el kadar ekranlara bakıyorlar...

o resimin biraz yukarisini merak ediyorum :P

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play