Vatan Bilgisayar'da hem indirim, hem de puan!

Vatan Bilgisayar, 13-15 Ağustos tarihleri arasında düzenlediği yaz kampanyasını duyurdu!

Vatan Bilgisayar'da hem indirim hem puan!

Vatan Bilgisayar, Türkiye çapındaki 27 mağazasında, web sitesinde ve çağrı merkezinde geçerli olan yeni kampanyasını duyurdu.

13-15 Ağustos 2010 tarihleri arasında geçerli olan yaz kampanyası çerçevesinde Vatan Bilgisayar müşterilerine tüm ürünlerde World'e özel %18 KDV kadar indirim ve 6 taksit fırsatı sunuluyor. Vatan Bilgisayar müşterileri ayrıca kampanya kapsamında yapılan alışverişin %6'sı oranında da World puan hediye kazanıyorlar.

Yüzlerce markaya ait, bilgisayardan müzik aletlerine, küçük ev aletlerinden televizyona kadar binlerce ürün yelpazesine sahip Vatan Bilgisayar'dan yapılan tüm alışverişlerde geçerli olan kampanya, tüm Vatan Bilgisayar Hiperstore ve Vatan Notebook mağazalarında, www.vatanbilgisayar.com sitesinde ve çağrı merkezinde geçerli.

Vatan Bilgisayar mağazalarında görev yapan ve teknoloji konusunda özel eğitim alarak uzmanlaşmış satış danışmanları, teknoloji tutkunlarının ihtiyaç ve beklentilerini dinleyerek onları en uygun ürüne yönlendiriyor. Böylece doğru teknolojiyi seçmek ve bütçeye en uygun alışverişi yapabilmek mümkün oluyor. Vatan Bilgisayar müşterileri düzenlenen kampanyalarla monitör, cep telefonu, dijital fotoğraf makinesi ve benzeri birçok ürüne çok özel fiyatlarla sahip olabiliyor.

www.vatanbilgisayar.com

Basın bülteninden deerlenmiştir

Etiketler:

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Şunu Bonus'a da yapsalar alırım!

vatandan birçok elektronik eşya aldım.bilgisayar toplaycağım için uzun süredirde vatanı takip ediyorum,işlemciler yada anakartlar vb tüm bilgisayar parçalarında hiçbir fiyat değişikliği yok. bunlar benim incelediklerim, vatanın sitesinde tüm ürünlerde indirim demesine aldanmamak gerek. vatanbilgisayar bizi hiçbirşeyin muhasebesini yapamayan kişiler olarak görüyordur belki. her üründe İNDİRİM lafını kullanmak çok kolay olmalı fakat birgün bunu tüm ürünlere yansıtmayı düşünürlerse iyi olur. umarım tüketiciyi kandırmayacak bir kampanyayı birgün yaparlar.

diz üstü bilgisayarımı vatan bilgisayardan almıştım gerçekten yazıda da dediği gibi isteklerimi söyledim ve kendime uygun olanların içinden kendim için en iyisini seçtim. sitesinden hiç alışveriş yapmadım ama onu da deniycem. hiç yoktan çağrı merkezi ve mağzaları var. hepsi burada gibi sürünmeyiz belki de.

kredi kartına indirim cazip değil..

kredi kartlarına indirim kampanyaları tüketiciler için karlı değildir.

şu kampanyaarı nakitede yapsalarya artık bıktım kredi kartı muhabbetine zmanında heryerde kampanya var die bonus aldım bilgisayarımı toplarken alışveriş yptım sonra bonusla anlaşmalarımı bitti nedir word e döndüler 3 senedir boşuna akrt parası ödüyorum şmdi gidicem bide word alıcam onun içinde ekstra para bıktım zaten sevmiyodum bu kedi kartlarını şimdi hepden nefret ediyorum iki kuruş kar edicem derken 5 kruş zarar ediyorum ya nasıl iş anlamadım

31 ağustosa akadar geçerli olduğu söyleniyor ancak ödeme yaparken %18 kdv indirimi düşmüyor. sadece %8 worlde özel 6 taksitte indirim var onun dışı aktif değil.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play