Vatan Bilgisayar'da sabit kur!

Vatan Bilgisayar dizüstü satışında dolar kurunu sabitliyor! İşte 31 Temmuz'a kadar kampanya...

Vatan'dan sabit kur ile dizüstü!

Vatan Bilgisayar'dan Türkiye'yi notebook'landıran kampanya. Vatan Bilgisayar, 29-31 Temmuz 2010 tarihleri arasında düzenlediği yeni kampanyasıyla tüm notebook'ları çok özel fırsatlarla sunuyor.

Vatan Bilgisayar Hiperstore'larında, Vatan Notebook mağazalarında, Vatanbilgisayar.com web sitesinde ve çağrı merkezinde geçerli olan yeni kampanyayla marka ve model ayırt etmeksizin tüm notebook'lar World'e özel 5 taksitle satılıyor ya da nakitte 1 ABD Doları'nın 1,19 TL olduğu çok özel sabit kur fırsatıyla sunuluyor.

Vatan Bilgisayar Mağazaları'nda görev yapan ve teknoloji konusunda özel eğitim alarak uzmanlaşmış satış danışmanları, teknoloji tutkunlarının ihtiyaç ve beklentilerini dinleyerek onları en uygun ürüne yönlendiriyor. Böylece doğru teknolojiyi seçmek ve bütçeye en uygun alışverişi yapabilmek mümkün oluyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Biraz geç haber vermedin mi Vatan ?

Vatan'ın su ana kadar yaptıgı tum kampanyaları takip ettim. Surekli kampanyalar duzenliyorlar. Buda kendilerini surekli takip etmemi saglıyor.
Bu kampanyayı gordugumde ooo super demistim. Siteyi biraz arastirinca anladımki, eldeki pek satmayan modelleri yani stoklari eritmek icin yapıldıgını gordum. Kampanyanın metni "Notebook'u olmayan kimse kalmasın diye, Tüm Notebook'larda Kuru Dondurduk" ya hani...

Siteyi iyice arastırdım. Sony, Toshiba, HP, Asus gibi markaların tüm ust modelleri siteden kaldırılmış. Örnegin Sony'den F12 serileri, Toshiba'dan X500.

Durum böyle olunca "Notebook'u olmayan kimse kalmasın diye, Tüm Notebook'larda Kuru Dondurduk" bana pek samimi gelmiyor. Bu durumun tüketicilere bir haksızlık oldugunu dusunuyorum.

Bir kampanya yapılıyor, her yerde kuru dondurduk diyorlar, fakat çoğu üst model kampanya baslar baslamaz siteden kaldırılıyor.

Vatan'a da bu durumu yazdım, fakat cevap alamadım.

O yüzden benim icin pek bir anlam ifade etmeyen bir kampanya...

Vatanın kampanyaları bos satılmayan demode ne varsa onu satmak ıcın duzenlıyorlar.Kampanyalarını defalarca takıp ettim.Bilg anlamayanlar ıcın duzenlenmıs kampanyalar bunlar.Arastırın gercegı gorursunuz...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play