WD'den iki yuvalı kişisel bulut çözümü!

WD, profesyonel kullanıcılar için iki yuvalı kişisel bulut depolama çözümünü ortaya çıkardı!

Her an, her yerden erişim

Her an, her yerden erişim

Her an, her yerden erişim

Ödüllü WD My Cloud mobil ve masaüstü uygulaması, My Cloud ürün ailesine her an, her yerden erişilebilmesini sağlar. WD My Cloud mobil uygulama kullanıcıları, fotoğraflarını kolayca görüntüleyebilir, video akışını sağlayabilir ve iOS ve Android cihazlarındaki dosyalarını her yerden paylaşabilir, kaydedebilir ve yönetebilirler. Mobil uygulama, müşterilerin kolaylıkla dosyalarını e-posta ile iletebilmelerini, bir link şeklinde paylaşabilmelerini ve üçüncü parti uygulamalarla baskı alıp, açabilmelerini mümkün kılarak, dosya paylaşımı ve işbirliğini basitleştirir.

WD My Cloud mobil uygulaması başlıca genel bulut hesaplarını entegre ederek, müşterilerin Dropbox, SkyDrive ve Google Drive genel bulut hesaplarından kolayca dosya transfer etmelerini sağlar . My Cloud masaüstü uygulama ile dünyanın herhangi bir yerinden dijital dosyaları gezinmek, kontrol etmek ve paylaşmak kolay ve zahmetsizdir.

İleri özellikler

My Cloud EX2, FTP sunucusu, yedekleme sunucusu ve P2P download sunucusu dahil, ileri veri sunum opsiyonları sunar. Ek olarak, kullanıcılar, aMule, Icecast, Joomla!®, phpMyAdmin, Transmission, SqueezeCenter gibi çeşitli üçüncü parti uygulamaları indirebilir ve çalıştırabilirler.

Kullanıcılar ayrıca bağlı TV, medya oynatıcı, oyun konsolu ve diğer DLNA/UPnP cihazlarda, Twonky 7.2 sunucusu, bir DLNA-sertifikalı 1.5 medya sunucusu ve bütünleşik iTunes sunucusu vasıtasıyla, video ve fotoğraflarda gezinebilirler.

Fiyat ve bulunabilirlik

My Cloud EX2 sürücüler wdstore.com internet mağazasında bulunabilir. Önerilen Perakende Satış Fiyatı disksiz My Cloud EX2 için 379.99 USD+KDV, 4 TB için 599.99 USD+KDV, 6  TB için 749.99 USD+KDV, 8 TB için 999.99 USD+KDV'dir. WD My Cloud mobil uygulaması hali hazırda App StoreSM ve Google PlayTM den ücretsiz olarak indirilebilir. My Cloud EX2 iki yıl sınırlı garanti kapsamındadır.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Her an, her yerden erişim
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir