Windows Phone'lu One M8 bu tarihte geliyor!

HTC One M8'in Windows Phone'lu modeli, yeni bir rapora göre çok yakınımızda...

HTC One (M8) for Windows geliyor!

HTC'nin Windows Phone'lu bir amiral gemisini piyasaya sürmeye hazırlandığına dair Salı günü ortaya çıkan haberler, yeni bir raporla biraz daha açıklığa kavuştu. En son bilgilere göre sözkonusu cep, bir aydan kısa bir süre içinde ortaya çıkacak.

Windows Phone Central'ın yeni raporundaki iddiaya göre HTC One (M8) for Windows, 21 Ağustos'ta Microsoft Store'larda satışa sunulacak. Siteye göre telefonun kontratsız tam fiyatı, 610 dolar olacak. Rapor, telefonun Android'li sürümünde olduğu gibi kılıf üzerinden hava durumunu gösterebileceğini de söylüyor. Telefon, kılıfla bu şekilde çalışabilme yeteneğini Windows Phone 8.1'e gelecek olan GDR1 güncellemesi sayesinde kazanacak.

HTC One (M8) for Windows, bir yılı aşkın bir sürenin ardından Tayvanlı firmanın piyasaya sürdüğü ilk Windows Phone cebi olacak. HTC, en son HTC8XT for Sprint'i geçen sene satışa sunmuştu.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

21 değil 19 ağustos

İşte bu ya

bari 805 ile gelsin de farkı olsun

İnşallah htc 8X leri unutmazlar

Çok iyi kamerada lumilar gibi olsun wp hızıyla tadından yenmez zaten işe yarar uygulamaların hepsi mağzada var

Windowsda cesit gormek istiyoruz android kullaniyorum.fan olmanin geregi yok.rekabet bizim icin faydali.ancak windows phone platformu uygulamalar acisindan cok yetersiz.magaza cok onemli.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir