Xbox Gold üyelerine müjde var!

Herkes Xbox One'la ilgilenirken, Microsoft yeni bir Xbox 360'ı tanıttı. Hem de büyük bir müjdeyle...

Xbox Gold üyelerine her ay iki ücretsiz oyun var!

Microsoft, E3 2013'te Xbox Live programına yapacağı güncellemeleri duyurdu. Yapılan açıklamaya göre mevcut Gold üyelerin üyelikleri, Xbox One'ı da kapsayacak. Bunun yanında Sony'nin oyun ağı PlayStation Plus'a karşı yeni bir girişim de ortaya çıkarıldı.

Şu anki Xbox Live Gold üyeleri, 1 Temmuz tarihinden itibaren her ay iki ücretsiz oyunun sahibi olacaklar. Ücretsiz oyunların kimin tarafından belirleneceği Microsoft tarafından açıklanmadı. Dolayısıyla herkese aynı ücretsiz oyunun mu dağıtılacağı veya kullanıcıya belirli oyunlar arasında seçim hakkı mı tanınacağı bilinmiyor. Bu arada şirket, Halo 3 ve Assassin's Creed II'nin önümüzdeki aylarda çıkacağının müjdesini de verdi.

Tasarımı yenilenen Xbox 360 ortaya çıktı

Xbox 360'ın tasarımı yenilenen yeni sürümü de E3'te ortaya çıktı. Satışa sunulmaya başlanan yeni Xbox 360, Microsoft'a göre şu anki Xbox 360'tan hem daha ince bir yapıya sahip, hem de çok sessiz çalışıyor. Yeni Xbox 360'ın fiyatı, Microsoft'a göre şu anki Xbox 360'lar ile aynı olacak.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Microsoft ne yapıyor, şekermi dağıtıyor?

Yeni Xbox 360 ne kadar da tipsiz.

microsoft köprüden düştü herhalde 2005 de çıkan bi konsolu niye tekrar canlandırıyor xbox one yi çıkartsın artık

Nintendo Wii 2 "Her ay 3 ücretsiz oyun!" :-D

Çok kötü bir tasarım doğrusu Xbox One'a benzemiş.2005 yıldan kalma bir konsolu yenileyeceklerine Xbox One'a GDDR5 RAM ve güzel bir tasarım verselermiş.Eğer böyle giderse PS4 daha güçlü olacak gibi görünüyor çünkü bazı siteler One'ın DDR3 RAM'inin az yer bırakmasından dolayı 12 grafik çekirdeği taşıdığını söylüyor.PS4'te bu sayı 18 diyorlar.VE BU VERİLERE DAYANARAK PS4'ÜN %50 DAHA İYİ GRAFİKLERE SAHİP OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR.Daha One'ın makineyi fazla yoran işletim sistemini saymıyorum bile...

PS4'TE grafik kartı yok her şeyi bulut sistemi üzerinden yapıyor.Ayrıca oyun grafiklerinin de bir sınırı var.Tamam belki teklonoji gelişiyor ama oyunlardaki her ayrıntı tasarlanmak zorunda , bu yüzden yani grafiklerde en fazla daha iyi efektler olabilir.Bir yılda yapılan oyunlardan aşırı ayrıntı ps 4 grafikleri düşünmeyin. Ayrıca xbox one çıkınca xbox360 ps2 olmayacak.Hala iyi grafiklere sahip olduğu için satacak (fiyatı da 100 dolar olacak) Ayrıca xbox one'da online olmadan da on oynanabiliyor ama 24 saat için online olmayınca oyun özelliğini kaybediyorsak bunun anlamı işlemcisinin var olduğu.Yani diyorumki hackerlar xbox one'ı hacklemekte zorlanmaz.Bizde xbox'u internete bağlayabiliriz . Ayrıca online oyunlarda xboxlive gerekmeeceği için xbox live bağlantısını kememizi sağlayabilir team xecuter eminim.Sonra da online oyun oynarız . Büyük ihtimal çip gerekmez ama gerekirse inşallah microsoft bunu düşünüp xbox one'ın içini çip koyacak yer bırakmadan doldurmamıştır.

2 gün içinde bu makineden almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz ps3 ü satıp alıcam

çok hoşuma gitti one dan daha hoş..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir