Yeni fiyatlarıyla Win 7 Aile Paketi...

3 farklı bilgisayara kurabileceğiniz Windows 7 Aile Paketi'nin fiyatı, resmi olmasa da ortaya çıktı.

  • Yaşar Tuna Zorlu
Yeni fiyatlarıyla Win 7 Aile Paketi...
Windows 7 aile paketi yolda...

Microsoft'un "aile paketi" adı altında 3 adet bilgisayara yükleyebileceğiniz Windows 7'lere 137 ila 145 dolara sahip olabileceksiniz gibi görünüyor. Çevrimiçi satış sitelerinden biri olan Fadfusion.com W7 Family Pack - Home Prem Upg adı altında Aile Paketini 139 dolarlık bir fiyatla satacağını vaat ediyor. Normalde 3 ayrı Home Premium Upgrade lisansı alsanız bu paket üzerine 210 dolar koymanız gerekiyor.

Tabi başka firmalar da aile paketini satışa sunuyor. Bunlardan Expercom 137, IT Computer da 145 dolara Aile Paketini kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Microsoft cephesinden henüz konuya ilişkin resmi bir açıklama gelmedi. Fakat bir sözcünün yaptığı açıklama "Çeşitli yöntemlerle karşınıza çıkacağız; fakat henüz bir açıklamada bulunmak yanlış olur" şeklinde.

Microsoft 2007 yılında iki lisansa sahip Aile Paketi ile Vista Home Premium'ları 159 dolara satışa sunmuştu. Fakat bundan ders almış olacak ki fiyatlarda görünür bir şekilde indirim uyguladı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

microsoft işte bize bunlarla gel.(sinem kobal'ın reklamı gibi oldu biraz ama idare edin işte :) ) Elinden geldiği kadar indirim yap ki bizde korsanlara yönelmiyelim.(ş***siz korsanların bazıları trojen yada botnet gömüp öyle satıyorlar. Botnet vs. hadi diyelim hallettik korsan almak ne kadar doğru tartışılır bir konu)

Saygılarımla...

Bnce en güseL Sürümü ProfessionaL OLacaktır ;)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir